X
Head Kore 105 + Кр. ATTACK² 13 GW '20
Купити

Head Kore 105 + Кр. ATTACK² 13 GW '20

Код товару: 746 608
Артикул: 315429
17 549.00 грн
32 000.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head Kore 105 - Бомба для досвідчених рейдерів - найпопулярніший фрірайдовий універсал з оптимальною шириною талії 105/107 мм. Kore 105 побудовані по лекалах конструкції GKC із використанням легкої деревини Karuba, а також таких добре знаних матеріалів як графен, коройд і карбон. Завдяки новим матеріалам і технологіям, а також правильній геометрії, легкості, маневреності - керувати ними в будь-якому снігу, одне задоволення.

Вони помітно м'якше, ніж її одноплемінники Kore 117 і Kore 99. Ви отримуєте неймовірно якісне поєднання стабільності і маневреності для лиж такої ширини. Хоч рокер і не дуже великий, але він на 5 балів відпрацьовує поганий рельєф, дозволяє швидко спливати в найглибшому POW. Навіть на підготовленій трасі на швидкості стійкі і все ж таки легкі в управлінні. Сподобаються фрірайдерам, які чекають від лиж універсальності і драйву. У сезоні 2020 до конструкції додали посилення від ударів у вигляді металевого бампера п'яти.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene-Koroyd-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево Karuba;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 17.8 (180)
Геометрія, мм 135 -105 - 125 (180 см)
Ростовки,які випускаються,см 162 / 171 / 180 / 189
Кріплення ATTACK 13 GW
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Rocker TNT (Tip'n Tail Rocker) - найбільший рокер - 50%. Це комбінації рокера 30% з переду та 20 з заду лижі та кемберною зоною 50% у області талії.


Рейтинг товару


Відгуки про Head Kore 105 + Кр. ATTACK² 13 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати