X
Head Kore 117 '20
Купити

Head Kore 117 '20

Код товару: 746 605
Артикул: 315409
Доставка 1-4 дні
12 999.00 грн
24 435.36 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Kore 117 - Флагман фрірайдової лінійки Head Kore. Лижі, націлені виключно на серйозний фрірайд: швидкісні, спрямовані, з радіусом 22/24 метра, широкі, з високою плавучістю, щільні (набагато щільніші, ніж KORE 105) і супер стійкі як в хорошому, так і в поганому снігу. Kore 117 побудовані за лекалами конструкції GKC з використанням супер легкого дерева Karuba, а також таких добре знайомих матеріалів як графен, Koroyd і карбон. Розраховані на високу швидкість, але і на середній швидкості спливають і управляються дуже легко. При загальній достатній щільності конструкції мають ще більш щільний і жорсткий спрямований хвіст, за рахунок чого лижі краще стабілізуються на найвищій швидкості. Сподобаються досвідченим лижникам для катання переважно в глибокому снігу.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene-Koroyd-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево Karuba;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 24,6 / 189
Геометрія, мм 145/117/129 (189)
Ростовки,які випускаються,см 180 / 189
Кріплення -
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Rocker TNT (Tip'n Tail Rocker) - найбільший рокер - 50%. Це комбінації рокера 30% з переду та 20 з заду лижі та кемберною зоною 50% у області талії.


Рейтинг товару


Відгуки про Head Kore 117 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати