X
Гірські лижі Head Kore 85 W + Кр. Attack 12 GW '22
Купити

Гірські лижі Head Kore 85 W + Кр. Attack 12 GW '22

Код товару: 243 465
Артикул: 315491
Доставка
26 240.00 грн
32 800.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Kore 85 W - Поновлена ​​універсальна модель для катання в межах трас. Ця модель трохи м'якша за старшу Kore 91 W і також відкриває лижниці різні снігові умови з урахуванням своєї ширини: сніг, каша, розбиті схили або фірн - все буде пройдено дуже надійно і комфортно. Kore 85 W дозволяють дуже комфортно кататися в межах трас схилами далекими від ідеалу, що дуже часто можна зустріти на наших схилах, особливо на курортах з великим завантаженням і важким снігом. За рахунок відсутності пластин титаналу в конструкції ці лижі не призначені для спортивного агресивного катання, зате вони не напружують, маневрені, легкі на ногах, при цьому дуже стабільні і правильно ведуть дугу, добре відчувають схил і стійкі на швидкості. У лиж серйозна сендвіч-конструкція з дерев'яним сердечником, подвійним шаром карбону (інновація сезону 2022) та графеном – візитна картка всього сімейства Kore. Справжня знахідка для тих лижниць, які шукають трасовий універсал на всі випадки життя.

Особливості:
 • Конструкція: Multilayer-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево KARUBA, тополя;
 • Технологія Graphene;
 • Посилення карбоном та графеном;
 • Технологія Topless;
 • розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)Радіус, м 14.8 / 170
Геометрія, мм 127 / 85 / 108 Length 170
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170
Кріплення 114443 Attack 12 GW Brake 95 [A]
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Diecut UHM C base structured

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Kore 85 W + Кр. Attack 12 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати