X
Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. Attack 14 GW '22
Купити

Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. Attack 14 GW '22

Код товару: 239 095
Артикул: 315441
Доставка 1-4 дні
26 240.00 грн
32 800.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Kore 93 - Універсальна модель для катання в межах трас з можливістю виходу поза трасою. Ця модель відкриває лижнику різні снігові умови: важкий сніг, каша, горби та бруствери, розбиті схили або ж лід і фірн - відпускаєш їх і вже відчуваєш себе королем на схилі, тому що Kore 93 і заточена саме на такі різноманітні умови, що зустрічаються, наприклад, часто на схилах. У сезоні 21.22 ця модель отримала оновлення не тільки в дизайні - вона стала більш стабільною, завдяки подвійному шару карбону в конструкції. Ось чому вона дозволяє кататися, якщо і не в спортивному режимі, то вельми агресивно і динамічно, якщо можна так сказати про лижі без важких титанових пластин. Kore  93 - ідеальна універсальна трасова модель, яка пройде практично скрізь. Легка, слухняна, надійна, як танк. На подив ці лижі фантастично карвлять і з повним презирством ставляться до горбів. Можна сміливо рекомендувати Kore 93 хорошим лижникам і експертам, які високо оцінять їх приголомшливу універсальність. Лижі комплектуються новими фрірайдовим кріпленнями Attack 14 GW.

Особливості
 • Конструкція: Multilayer-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево Karuba, тополя;
 • Технологія Graphene;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)
 • Рельєф: Траса 70%; Поза трасою 30%
 • Прогин: Rocker Tip & Tail Freeride / 30% Рокер / 70% Камбер

Радіус, м 16.4 ( 177 )
Геометрія, мм 133 - 93 - 115 (177)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177/ 184 / 191
Кріплення Attack 14 GW Brake 95 [A]
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Diecut UHM C base structured

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. Attack 14 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати