X
Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. ATTACK 13 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. ATTACK 13 GW '19

Код товару: 247 181
Артикул: 315448
Доставка 1-4 дні
13 199.18 грн
24 999.15 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Kore 93 - Універсальна модель для початківців фрірайдерів. Потрібно розуміти, що ця модель відкриває лижнику будь снігові умови: глибокий сніг, каша, лісисті схили - відпускаєш їх і вже відчуваєш себе королем на схилі. Ця модель м'якше, ніж Kore 99, тому вона сподобається не тільки експертам, які шукають в лижах універсальність, але і досконалішим лижникам, які прогресують в звичайному катанні в межах трас, і бажають мати в арсеналі універсальну лижу для всього. Kore 93 дозволяє дуже комфортно кататися по трасах, а також робити гарні вилазки за межі траси. На подив ці лижі фантастично карвлять. Можна сміливо рекомендувати Kore 93 як початківцям фрірайдерам, перехідним з трасових лиж на ширші, так і експертам - поціновувачам реальних легких універсалів.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene-Koroyd-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево Karuba;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 16.4 (180)
Геометрія, мм 133 - 93 - 115 (180)
Ростовки,які випускаються,см 153 / 162 / 171 / 180 / 189
Кріплення ATTACK 13 GW
Рік 18 - 19

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Diecut UHM C base structured

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Kore 93 + Кр. ATTACK 13 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати