X
Гірські лижі Head Kore 99 + Кр. Attack 14 GW '22
Купити

Гірські лижі Head Kore 99 + Кр. Attack 14 GW '22

Код товару: 746 616
Артикул: 315431
Доставка
22 320.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Kore 99 2022 - Оновлений всепогодний винищувач на всі випадки життя. Багато тестерів відзначили високі характеристики моделі Kore 99 саме як універсальної лижі експертного рівня для катання по трасі / поза трасою в режимі 50/50. При досить широкій талії має здатність чисто і технічно карвити по трасі - це головна і відмінна перевага цієї моделі. Помітно ширша і жорсткіша, ніж сусідні моделі Kore 93 і Kore 105, що сильно підвищує її швидкісний ліміт і здатність тримати навантаження на жорсткому снігу, що дуже важливо відзначити. Лижі добре притиснуті до снігу, не нервують на швидкості, легко керуються, перекантування йде рівно і швидко, тримають дугу під навантаженням несподівано добре. До фантастичної легкості і маневреності цієї райдової моделі додана багатоцільова універсальність, завдяки якій на Kore 99 можна відмінно запалити по трасі в пошуках нерозкатанної ділянки, і, знайшовши її, в повній мірі насолодитися фрірайдовим катанням в незайманому снігу. Сподобаються експертам і лижникам, яким потрібен універсал високого швидкісного рівня.

Особливості:
 • Конструкція: Multilayer-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево KARUBA, тополя;
 • Технологія Graphene;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)
 • Рельєф: Траса 50%; Поза трасою 50%
 • Прогин: Rocker Tip & Tail Freeride 30% Рокер / 70% Камбер

Радіус, м 17 / 170
Геометрія, мм 134 - 99 - 120 (177 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184 / 191
Кріплення Attack 14 GW Brake 110 [A]
Рік 21-22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Rocker TNT (Tip'n Tail Rocker) - найбільший рокер - 50%. Це комбінації рокера 30% з переду та 20 з заду лижі та кемберною зоною 50% у області талії.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Kore 99 + Кр. Attack 14 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати