X
Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9.0 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9.0 GW '19

Код товару: 235 406
Артикул: 316468
6 599.28 грн
12 998.70 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Head Light Joy легкі та технологічні жіночі універсальні лижі. Нова технологія: архітектура лиж Libra з використанням графену (самого легкого і міцного матеріалу на планеті Земля) - доповнена ще одним супер сучасним матеріалом - Koroyd. Графеновий шар несе на собі основне навантаження, а сердечник з Koroyd гасить вібрації і робить лижі приголомшливо легкими. Особливо сподобаються дівчатам що  добре катаються  - підійдуть і для траси і трохи поза трасою.

Радіус, м 10,9 (при 158 см)
Геометрія, мм 125-72-106
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163
Кріплення Joy 9
Рік 18 - 19

  • Libra


  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.




  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

  • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9.0 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати