X
Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9 GW '21
Купити

Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9 GW '21

Код товару: 015 365
Артикул: 316460
13 120.00 грн
16 400.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Light Joy - Дуже легкі на ногах і дуже невибагливі: можна кататися як по хорошому, так і по поганому снігу, дуже легко повертають і маневрують. Їх головна відмінність від звичайних жіночих моделей і безперечна перевага в тому, що не дивлячись на м'якість і легкість, вони можуть витримувати досить високу швидкість і хороше навантаження. Це означає, що вони ніколи не підведуть в суворих умовах. Лижі побудовані на новітній лижній архітектурі Libra з використанням над легкого і міцного матеріалу - графену. Спробуйте і оцініть нові технології в дії. Сподобаються і початківцям, і досконалим лижницям для катання по трасі.

Особливості:
 • Конструкція: Libra Graphene Power Sidewall Jacket.
 • Сердечник: синтетичний.
 • Посилення: несучий графеновий шар.
 • Технологія ERA 3.0.
 • Прогин: 20% рокер Women's / 80% кембер.
 • UHM база.
 • Інтерфейс: платформа SuperLiteRail.

Радіус, м 10.9 (158 см)
Геометрія, мм 130 - 73 - 107 (158 см)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163
Кріплення SLR 9 GW
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

Graphene Power Sidewall Jacket Construction - супер легка вага і лояльна поздовжня жорсткість. У ній несучий каркас перенесений з сердечника на графеновий шар і компоненти, на які він нанесений. Застосовується в лижах початкового рівня. Синтетичний сердечник оточений жорсткими сайдволами ABS. Це дає невелику поздовжню жорсткість конструкції, що дозволяє легко прогинати лижі навіть недосвідченому райдеру. При цьому жорстка рама з сайдволів ABS і графенової підкладки наділяє лижі хорошою хваткістю і торсійною жорсткістю.

Graphene Power Sidewall Jacket Construction

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

 • Super Light Weight Distribution -

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Light Joy + Кр. SLR 9 GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати