X
Head Monster 83 Ti + Кр. Attack 13 '20
Купити

Head Monster 83 Ti + Кр. Attack 13 '20

Код товару: 746 597
Артикул: 315169
Доставка 1-4 дні
14 299.00 грн
21 450.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Monster 83 Ti - Один з кращих швидкісних експертних універсалів для траси. Всюдихідний, легкий, швидкий і комфортний всюдихід з талією 83 мм і радіусом 16 м. Його можна без перебільшення назвати Titan XXL - він взяв найкраще від серії Supershape і піднявся на вищий швидкісний рівень. Рокер 20% і досить широка талія 83 мм дозволяють ганяти на цих лижах практично з будь-якого схилу, хоч і в межах підготовлених трас. Снігова каша, горби або лід будуть пройдені чітко і на одному диханні. Висока стабільність на великій швидкості забезпечується спортивною конструкцією з дерев'яним сердечником, подвійним тітаналом і графеном, а також трохи спрямленною п'ятою - це безперечна перевага в складному снігу характерно для всіх Монстрів. Радіус 16,7 м (177) дозволяє добре розігнатися і тримати високий темп середніми і довгими дугами не гірше, ніж на лижах серії Race. Любителям поганяти радимо вибирати цю модель в ростовці трохи довше. Для експертів і просунутих.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналe по 0,5 мм, графен;
 • Прогин: Рокер 20% Allride / Камбер 80%;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 16.7 (177)
Геометрія, мм 131-83-110 (177)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення Attack 13
Рік 19 - 20

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Monster 83 Ti + Кр. Attack 13 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати