X
Гірські лижі Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '19

Код товару: 247 133
Артикул: 315148
Доставка 1-4 дні
11 999.17 грн
25 644.75 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Monster 88 Ti - агресивний універсал для тих, кому мало звичайних Карвів, але кому потрібен не легкий а-ля фрірайд, а спортивний і швидкісний позашляховик з високим кліренсом і зарядженим двигуном під капотом. Рокер 20% і широка талія 88 мм нового Монстра дозволяють кататися по трасі в будь-якому її стані. Найглибша сніжна каша, великі горби, жорсткий лід будуть пройдені швидко, чітко, непомітно.

Висока стабільність на великій швидкості забезпечується спортивною конструкцією з дерев'яним сердечником, подвійним титаналом і графеном. Радіус 16,1 метрів на 170 см дозволяє ганяти середніми і довгими дугами. Одним словом, в них є все для того, щоб домінувати на трасі - ось чому ці лижі сподобаються експертам і лижникам що добре катаються.

Слід зауважити, що в порівнянні з минулим роком конструкція і баланс лиж змінилися - лижі стали помітно легше відчуватися на ногах, починають працювати на меншій швидкості, легше заходять в середні і короткі повороти. Що залишилося незмінним, так це їх порода, яка відчувається з перших секунд: вогонь, драйв і швидкість - все те, за що ми любимо сімейство справжніх Монстрів.

Особливості:
  • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
  • Сердечник: дерево;
  • Посилення: 2 шари титаналу по 0,5 мм, графен;
  • Прогин: Рокер 20% Allride / Камбер 80%;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 17.4 (177)
Геометрія, мм 133 - 88 - 114 (177 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення ATTACK 13 GW
Рік 18 - 19

  • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати