X
Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '20
Купити

Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '20

Код товару: 746 592
Артикул: 315149
Доставка 1-4 дні
15 599.00 грн
28 400.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Monster 88 Ti - агресивний універсал для тих, кому мало звичайних Карвів, але кому потрібен не легкий а-ля фрірайд, а спортивний і швидкісний позашляховик з високим кліренсом і зарядженим двигуном під капотом. Рокер 20% і широка талія 88 мм нового Монстра дозволяють кататися по трасі в будь-якому її стані. Найглибша сніжна каша, великі горби, жорсткий лід будуть пройдені швидко, чітко, непомітно.

Висока стабільність на великій швидкості забезпечується спортивною конструкцією з дерев'яним сердечником, подвійним титаналом і графеном, а також трохи спрямованою п'ятою - ця перевага в складному снігу характерна для всіх Монстрів. Радіус 17,4 метра (177) дозволяє добре розігнатися і тримати високий темп середніми і довгими дугами. Вогонь, драйв і швидкість - все те, за що ми любимо справжніх Монстрів. Якщо ви хочете домінувати на трасі в будь-який час дня і ночі - це ваші лижі. Для експертів.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,5 мм, графен;
 • Прогин: Рокер 20% Allride / Камбер 80%;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)

Радіус, м 17.4 (177)
Геометрія, мм 133 - 88 - 114 (177 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення ATTACK 13 GW
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Monster 88 Ti + Кр. ATTACK 13 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати