X
Гірськолижні палиці Head Multi S Anthracite Green
Купити

Гірськолижні палиці Head Multi S Anthracite Green

Код товару: 015 235
Артикул: 381160
Доставка
1 230.00 грн
1 640.00 грн
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія 12 міс. від виробника
Колірні рішення
Таблиця розмірів

Head Multi S Anthracite Green - Зручні гірськолижні палиці з м'якою 2-х компонентною ручкою. Поєднання матових і глянсових квітів на держаку і рукоятці палиці створює помітний, яскравий дизайн, що запам'ятовується.

Особливості:
  • Матеріал 5083 Aluminum;
  • ручка двокомпонентна м'яка Thermo;
  • Матово-глянцеве поєднання кольорів дизайну;
  • темляк Automatic;
  • кільця race basket 50 мм;
  • наконечник Star Steel Tip;
  • Ø 18 мм

Матеріал 5083 Aluminum
Ручка Thermo
Пелюстки race basket 50 мм
Наконечник Steel tip
Діаметр, мм Ø 18
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижні палиці Head Multi S Anthracite Green


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Як підібрати лижні палиці?

Вибір лижних палиць не можна недооцінювати. Лижні палиці поряд з лижами і лижними черевиками є головним інструментом лижника. Весь темп рухів лижника задається руками. Ноги працюють як би в парі з палицями. Тому вага і баланс лижних палиць є такими важливими. Просування по лижні приблизно на 50% залежить від поштовхів руками.

У палиць є свої функції і призначення. Вони потрібні для полегшення виконання поворотів, збереження і підтримання балансу під час спуску. Гірськолижні палиці допоможуть при пересуванні на пологих ділянках або при маневруванні. При проходженні спортивних трас палиці використовуються для стартового розгону, блокування держаків воріт. Вони допомагають утримати рівновагу і надають додаткову впевненість в складних ситуаціях на крутому схилі, горбах, незамінні при позатрасовому катанні. З їх допомогою простіше відстібнути кріплення, піднятися після падіння тощо…

Гірськолижна палиця складається з чотирьох основних частин: ручки(пластмасової або пластмасової в комбінації з гумою або пробкою), щоб тримати, темляка - петля або ремінець як його прийнято називати в народі, наконечника, щоб колоти, кільця(кільце або лапка), щоб палка не провалювалася в м'який сніг, і стрижня, щоб об'єднати все це в одне ціле. Ці елементи також вимагають уважного осмислення при покупці лижних палиць.

Основні складові на які варто звернути увагу при підборі палиць

  Довжина палиці .
Варто відзначити, що дуже важливо підібрати вірну довжину гірськолижної палиці - без цього не вийде хороша рівноважна стійка і спокійне положення верхньої частини тіла.

 Для підбору необхідної для Вас довжини візьміть вподобану модель. Станьте прямо на рівній жорсткій поверхні, коліна злегка зігнуті, переверніть палицю наконечником вгору а рукояткою до підлоги, відставивши її трохи вперед. Якщо взятися за палицю рукою під кільцем (рука паралельна підлозі), кут між плечем і передпліччям повинен бути близько 90 градусів, як це показано нижче на картинці. Ми наведемо рекомендовані довжини палиць для гірськолижників різного зросту:

Є спосіб підібрати палиці без примірки. Помножте свій ріст на 0.7.

 Техніка безпечного катання допускає похибку - довжина палиць може бути на три-п'ять сантиметрів більше або менше підібраного значення. Досвідчені лижники рекомендують брати палиці трохи (5-7 сантиметрів) довші. Такий підхід пояснюється тим, що палиця при катанні трохи потопає в снігу на кілька сантиметрів. Далі можна починати підгонку палиць скорочуючи їх на 1-1.5 см. При правильній довжині гірськолижних палиць лижник не повинен відчувати проблем при винесенні палиці вперед для уколу, при цьому відчувати як палиця "чіпляє" схил і допомагає тілу просунутися вперед над лижами.

 Однак з довжиною палиць важливо не переборщити, тому що чим вищі лижні палиці, тим вище руки підняті, і серцю складніше забезпечувати їх теплою кров'ю, відповідно руки більше замерзають.

  Ручкою називають ту частину палиці, за яку її тримають при катанні на лижах. Ручки можуть виготовлятися з різних штучних матеріалів - пластик, каучук, пробка, неопрен, поліуретанова піна або ЕВА. Кожен з матеріалів мають свій рівень зчеплення для комфортного тримання палиці в різних умовах, незважаючи на піт або опади. За пробку і неопрен зручно триматися навіть в мокрому стані. Ручки з пористих матеріалів залишаються "теплими", що дуже важливо в холодних вітряних умовах.

  Tемляк - ремінець, прикріплений до ручки палиці. Ремінець потрібен, щоб не втратити палицю, якщо вона вислизає з руки. Темляки мають функцію регулювання по довжині для підгонки петлі по повноті передпліччя. Регулювання темляка повинно бути таким, щоб рука відчувала підтримку знизу. Такий стан дозволяє отримати додаткову опору, а значить і більше прискорення при старті. Крім того, якщо розтиснути руку, палиця повисне на руці в найбільш безпечному положенні. Спортивні гірськолижні палиці оснащені темляками з функцією від'єднання, яка підвищує безпеку використання палиць на крутих схилах і великих швидкостях.

  Наконечником називається нижня частина палиці, яка контактує зі схилом. Зазвичай наконечники виготовляються з нержавіючих сплавів різної твердості. Залежно від форми вони бувають конусоподібні, "зубчаста коронка" і зворотний конус. У звичайних умовах найбільш поширеним і безпечним є наконечник зворотний конус. Для крижаного схилу переважно вибрати "зубчасту коронку". Конусоподібні зустрічаються рідше.

  Кільця . Якщо Ви катаєтеся тільки по трасі, то Вам не потрібні великі кільця. Ну а якщо ви вирішили освоїти фрірайд, і будете кататися по глибокому пухнастому снігу, то великі кільця на палицях Вам дуже знадобляться.

  Стрижень - основа гірськолижної палиці. Стрижні можуть бути виготовлені з матеріалів різного ступеня міцності. Найчастіше використовуються різні алюмінієві сплави, сплави на основі титану, карбону, скловолокно. Найбільш якісні палиці виготовляються зі складних комбінацій металу і композитних пластиків.

  Матеріали.
Палки випускають дуже багато фірм, з різних сучасних матеріалів: алюміній, вуглепластик (графіт), титанал. Але, тим не менше функціональність у них одна, а різні міцність, вага, діаметр і ціна. Якщо Ви початківець купите палиці, які вам зручно лежать в руці і подобаються по дизайну. Не варто купувати відразу карбонові палиці, так як вони дуже легкі, але бояться бічних ударів, і ви зможете їх зламати під час навчання.

  Алюмінієві лижні палиці, в залежності від виконання мають невелику вагу, досить жорсткі і досить надійні. Для любителів ці палиці мають величезну перевагу: якщо ненавмисно сів верхи на палицю або невдало впав - лижна палиця не ламається. Палка згинається.

  Композитні. У цю категорію потрапляють палиці зі сплавів скловолокна, карбону, графіту, смоли, бамбука і інших матеріалів. Виробництво таких палиць, як правило, дорожче алюмінієвих, що відбивається на їх ціні в магазині.

 Мінусом можна вважати те, що композитні гірськолижні палиці при ударі можуть розшаровуватися або взагалі ламатися на дві частини. Хоча, все залежить від складу стрижня і сили удару.

  Спортивні гірськолижні палиці
Спортивні лижні палиці мають конусоподібну форму з помітним зниженням діаметра від ручки до опорного елементу (зазвичай до 9 10 мм). Опорний елемент зазвичай невеликий за розміром, розрахований на підготовлену лижню. Щоб максимально прискорити і полегшити винесення лижної палиці під час руху, баланс лижної палиці намагаються змістити максимально близько до ручки, полегшивши нижню частину лижної палиці.

 Існують також спеціальні вигнуті палиці. Вигнуті палиці використовуються гірськолижниками-спортсменами для швидкісного спуску та слалому-гіганта. Висока швидкість - основне завдання таких змагань. Щоб знизити опір снігу, роблять супер швидкі лижі, для боротьби з опором повітря - супер слизькі костюми. Найсучасніші палиці для швидкісного спуску вигнуті по хитрій кривої, причому не в одній площині, а відразу в трьох.

Гірськолижні палиці для позатрасового катання

 Туристичні лижні палиці мають майже однакову товщину від ручки до опорного елемента. Така форма палиці має єдине призначення - максимальна міцність. Опорний елемент, виконаний у вигляді лапки або кільця досить великого розміру, розрахований на можливість відштовхування лижною палицею від пухкого снігу або погано підготовленої лижні.

  Телескопічні палки випускають для скі-туристів. Вони можуть регулюватися від 110 до 145 см. Такі палиці дорого коштують і не є необхідними, але при бажанні Ви можете їх собі придбати. Вам буде зручніше їх переносити, але доведеться кожного разу, збирати і розбирати їх.

 На довершення до вищесказаного, дуже раджу Вам звернути увагу на лижні рукавички. Лижні рукавички зовсім не дрібниця, а інтерфейс між Вашими руками і лижними палицями. І якщо Ви не мали саме спеціальних лижних рукавичок дуже раджу придбати. Ваші руки в них не будуть потіти, зовнішня сторона кісті не буде замерзати і продуватися зимовими вітрами, а внутрішня буде чіпко тримати ручку лижної палиці.

Oчистити все
Застосувати