X
Head Nexo LYT 120 '19
Купити

Head Nexo LYT 120 '19

Код товару: 247 489
Артикул: 608066
Доставка 1-4 дні
8 999.92 грн
15 967.71 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Nexo LYT 120 Флагманська модель черевиків нової серії NEXO LYT з жорсткістю 120/110 - це супер легкі черевики рівня Performance. Мінімальна вага черевика досягається з використанням в новій конструкції Smart Frame такого технологічного, жорсткого і супер легкого матеріалу, як графен. Спробуйте приміряти ці черевики - і ви здивуєтеся їх легкості, комфорту і точності колодки, адже вони на 30% легше аналогів.

Ширина колодки 100 мм (26,5) оптимальна як для експертних лижників, так і для любителів. Поєднання двох систем термоформування зовнішнього пластику Form Fit і внутрішнього черевика Perfect Fit забезпечує практично ідеальну посадку черевика по нозі для будь-якого найвимогливішого гірськолижника. Дана модель також має новітню унікальну систему кастомізації внутрішнього черевика по щільності охоплення п'яти - Liquid Fit.

Індекс жорсткості 120 / 110
Ширина колодки, мм 98 (25.5), 100 (26.5), 102 (27.5)
Кліпси 4 Superleggera з мікрорегулюванням
Силовий ремінець 40 mm velcro strap
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Challenger - це комплекс технологій який поєднує у собі: 
Нові кліпси SPINEFLEX c важелем посилення DOUBLE POWER
На спортивних черевиках HEAD встановлені запатентовані гнучкі кліпси SPINEFLEX .
Гнучкі кліпси мають у своїй основі металевий трос , на який « насаджені » фіксовані кісточки.
Кліпси Spineflex влаштовані таким чином , що в сильно закритому стані не створюють точкового тиску на манжету , розподіляючи зусилля по всій поверхні манжети.
Як схематично видно на малюнку - на кліпсах SpyneFlex точка тиску кліпси на матеріал манжети черевика не зміщується навіть при дуже сильному затягуванні черевика - кліпси працюють ефективніше й комфортніше для лижника.
У той же самий час при застібанні звичайних кліпс « до упору » (як видно з малюнка ) неминуче точка тиску зміщується і виникає вдавлююча всередину черевика сила тиску кліпси .

1.Гнучкі кліпси не створюють точкового тиску на манжету і на ногу , забезпечуючи комфорт .
2.При сильному завантаженні та розвантаженні черевика кліпси Spineflex захищають від ненавмисного відкривання
Також кліпси SPINEFLEX c важелем посилення DOUBLE POWER можна закрити докладаючи набагато менше зусиль завдяки наявності важеля DOUBLE POWER .
Вам буде потрібно набагато менше зусиль для застібання кліпс , тому що додатковий важіль DOUBLE POWER подвоює довжину кліпси і збільшує важіль застібання , знижуючи зусилля. Після застібання важіль DOUBLE POWER ховається назад в проріз кліпси з допомогою пружини.
Tехнологія , що змінює ширину колодки на 2 мм - ADAPTIVE FIT
Технологія дозволяє швидко і зручно змінювати ширину колодки гірськолижного черевика - 104мм або 102мм .
Ця технологія з'явилася в минулому році і відразу заявила про себе як дуже успішна і практична - це саме та технологія, вплив якої на їх комфорт люди можуть відчути відразу як тільки одягли черевик.
Торік змінювати ширину колодки за допомогою Adaptive Fit можна було тільки на черевиках серії AdaptEdge . У сезоні 2013-2014 крім серії AdaptEdge ця технологія також стала доступна на черевиках нової експертної серії CHALLENGER .

Технологія Adaptive Fit заснована на роботі ексцентрика , вбудованого в підошву черевика. При повороті шестикутника (у комплекті) ексцентрик розширює або звужує пластиковий контур колодки.
1.Систему дуже легко налаштовувати - слот для регулювання знаходиться зовні на підошві черевика ,
2.Система проста і надійна - поздовжній виріз в підошві дозволяє легко оперувати шириною пластикового черевика ,
3.Система регулювання з ексцентриком щільно закрита герметичною накладкою - ніяка волога зовні не зможе потрапити всередину черевика.
4.Вся процедура регулювання займає кілька секунд. Якщо зняти накладку підошви і оголити саму конструкцію черевика з системою Adaptive Fit , то перед нами постане наступна картина. Обертаючи шестигранником ексцентрик можна на власні очі переконатися як сходяться бічні стінки черевика.Нова система перемикання в положення додьби - POWER SKI HIKE
Нова система використовується для швидкого і надійного перемикання в положення зручне для підйому в гору або для ходьби. Надійний і простий механізм фіксує манжету або відпускає її.
Ця система використовується на скітурній серії VENTURE і в серії CHALLENGER
Нова система кастумізації PERFECT FIT
З системою ADAPTIVE FIT і новим внутрішнім черевиком PERFECT FIT ви можете добитися ідеального комфорту навіть на верхніх експертних черевиках.
1 . Дізнайтеся ширину своєї ноги
2 . Відрегулюйте Ваш черевик за допомогою системи ADAPTIVE FIT на потрібну ширину колодки
3 . Відрегулюйте внутрішній черевик для ідеальної відповідності вашій нозі . Це можна зробити за допомогою пічки або без неї.

PERFECT FIT - новий внутрішній черевик
Нова революційна система кастумізації , що дозволяє підігнати черевики по нозі найкращим чином , що дає найвищий рівень точності , комфорту і зносостійкості .

1 . 100 % повна кастумізація . Тонкий термоформуючий матеріал ідеально адаптується і до ноги і до зовнішнього черевика.
2 . За рахунок щільної підгонки матеріалу до тіла якісно поліпшується точність контролю черевика (і як наслідок - поліпшується контроль лиж) , підвищується рівень управління , надійність.
3 . Матеріал не має втоми - він може бути переформований незліченну кількість разів.


Матеріал PERFECT FIT може бути відформований в пічці:
1 . Нагрійте черевики (зовнішній і внутрішній разом ) при температурі 80 градусів Цельсія протягом 5 хвилин
2 . Одягніть черевики і щільно закрийте кліпси
3 . Через 10 хвилин перебування в черевиках формування можна вважати закінченим.Рейтинг товару


Відгуки про Head Nexo LYT 120 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати