X
Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 14 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 14 GW '19

Код товару: 247 127
Артикул: 313628
18 599.38 грн
42 423.20 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head Premium - Міць, розкіш і комфорт. Побудовані на платформі Supershape, але мають VIP оснащення: мікропроцесор, стабілізуючи курсову стійкість - роботу моделі Head Premium активно контролює вже давно і добре зарекомендована себе технологія Intelligence Chip. Жива динаміка, контроль і ексклюзивний зовнішній вигляд.

Ця модель спеціально призначена для цінителів ексклюзивності і унікальних технологій. У сезоні 2019 геометрія не змінилася, але здорово змінилася конструкція - тепер сердечник Premium виготовлений з легкого і міцного дерева Karuba і посилений карбоном. Це позитивно позначилося на ходових якостях моделі - лижі стали набагато легшими, більш маневрові, спритні і фанові. Сподобаються експертам і просунутим.

Особливості:
 • Конструкція: Carbon Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево KARUBA;
 • Посилення: 2 шари титанал по 0,6 мм, карбон;
 • UHM C база зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа MultiFlex Base PowerRAIL

Радіус, м 14,0/170
Геометрія, мм 124/68/104 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PRD 14 GW
Рік 18 - 19

 • ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
 • 1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
 • 2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму миска, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
 • 3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            


 • Intelligence Chip - унікальна система, найдосконаліший механізм управління та адаптації лиж. Принцип роботи системи: енергія, генерована волокнами intellifibers, надходить в мікрочіп, вмонтований в лижі. Там вона накопичується в конденсаторах, посилюється в сім разів і в потрібний момент відправляється в протифазі назад у волокна, змушуючи їх ставати жорсткішими. Як тільки виникає небезпека, енергія з чіпа приходить на допомогу, швидко відновлюючи баланс сил, протидіючи скручуванню носка лижі. Ця енергія робить лижі жорсткіше і навіть створює протидіюче деформації зусилля, швидко коректуючи торсіонне скручування. Процес займає не більше 5 мілісекунд. В результаті ми отримали лижі, які самі миттєво змінюють свою торсіонну жорсткість, адаптуючи її до умов непередбаченого спуску. Ще до того як очі помічають зміни снігу, лижі самі вже отримують інформацію, обробляють її, приймають рішення і пристосовуються до нових умов при спуску. Head Intelligence Chip стабілізує лижі на швидкості: чим більша швидкість, жорсткіший і складнішеий за профілем схил, чим агресивніший поворот, тим більш стабільною і стійкою стає лижа.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 14 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати