X
Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 12 GW '22
Купити

Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 12 GW '22

Код товару: 748 647
Артикул: 313620
Доставка 1-4 дні
32 800.00 грн
41 000.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Premium - Преміальна швидкісна VIP-модель отримала в сезоні 20-21 вагому модифікацію у вигляді подвійної системи пригнічення вібрації HEAD Energy Management Circuit (EMC). Принцип роботи амортизаційної підвіски EMC в моделі Premium заснований на електромеханіці, як і у ексклюзивного швидкісного седана Tesla Model S, але при цьому ваші лижі не будуть вимагати стабілізації лиж за допомогою керамічних п'єзоелементів самостійно. Для любителів швидкісного катання по підготовлених трасах це, без всілякого сумніву, найкраща модель. Вона дуже доброзичлива та дозволяє без напруги розкатувати вельвет ідеальними дугами будь-якого радіусу. Її спортивна динаміка та надійність сподобається експертам та просунутим лижникам, а її зовнішній вигляд повністю підкорить серця цінителів ексклюзивності та унікальних технологій.

Особливості:
 • Комплектується рейковими кріпленнями підвищеної безпеки з повною діагоналлю PRD 14.
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap.
 • Сердечник: дерево.
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен.
 • Активне пригнічення вібрацій EMC, Graphene.
 • Швидкісний рокер ERA 3.0 S.
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race RD.
 • Інтерфейс: платформа SuperFlex PR Base high.
 • Кріплення: PRD 14 GW BRAKE 85 [F].
 • Швидкість: висока.
 • Майстерність: експерт, просунутий.
 • Рельєф: траса 100%.
 • Радіус бічного вирізу: 14,0/170.
 • Прогин: рокер 5% ERA 3.0 Speed/кембер 95%.
 • Геометрія: 122/68/104 (170 см).

Радіус, м 14.0 / 170
Геометрія, мм 122/68/104 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення PRD 14 GW
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • PowerRail - наступник Railflex 2. Система PowerRail була побудована модульно, щоб відповідати потребам будь-якого райдера. Плата розрахована на всі види гірськолижних черевиків із базою від 260 мм до 380 мм., і забезпечена амортизаторами різної ширини для ідеального встановлення. Для забезпечення безперешкодної природньої гнучкості система PowerRail встановлюється з однією парою гвинтів фіксованого і трьома парами гвинтів вільного ковзання. Завдяки цьому плата плавно адаптується до вигину лижі. PowerRail плата забезпечена додатковими смугами Freeflex які покращують ковзання по платі. Ця функція забезпечує подвійну свободу, безпеку і продуктивність. PowerRail плата на 7% ширша і на 25% нижча, ніж плата Railflex II, що поліпшило передачу енергії при навантаженні на кант лижі.


 • Intelligence Chip - унікальна система, найдосконаліший механізм управління та адаптації лиж. Принцип роботи системи: енергія, генерована волокнами intellifibers, надходить в мікрочіп, вмонтований в лижі. Там вона накопичується в конденсаторах, посилюється в сім разів і в потрібний момент відправляється в протифазі назад у волокна, змушуючи їх ставати жорсткішими. Як тільки виникає небезпека, енергія з чіпа приходить на допомогу, швидко відновлюючи баланс сил, протидіючи скручуванню носка лижі. Ця енергія робить лижі жорсткіше і навіть створює протидіюче деформації зусилля, швидко коректуючи торсіонне скручування. Процес займає не більше 5 мілісекунд. В результаті ми отримали лижі, які самі миттєво змінюють свою торсіонну жорсткість, адаптуючи її до умов непередбаченого спуску. Ще до того як очі помічають зміни снігу, лижі самі вже отримують інформацію, обробляють її, приймають рішення і пристосовуються до нових умов при спуску. Head Intelligence Chip стабілізує лижі на швидкості: чим більша швидкість, жорсткіший і складнішеий за профілем схил, чим агресивніший поворот, тим більш стабільною і стійкою стає лижа.

Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Premium + Кр. PRD 12 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати