X
Head Prestige + Кр. PRD 14 GW '20
Купити

Head Prestige + Кр. PRD 14 GW '20

Код товару: 746 552
Артикул: 313609
Доставка 1-4 дні
24 049.00 грн
36 300.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Prestige - Елітний суперкар побудований на платформі Supershape i.Rally, в яку додали Hi-End оснащення, а саме мікропроцесор, стабілізуючий курсову стійкість. Зчеплення моделі Head Prestige зі снігом в складних умовах активно контролює вже давно і добре зарекомендований себе Intelligence Chip, що впливає на силовий пьезо контур в конструкції лижі. Вас порадує спортивна динаміка і всюдихідність цієї моделі, а її зовнішній вигляд повністю підкорить серця цінителів ексклюзивності і унікальних технологій. Cердечнік Prestige виготовлений з легкого і міцного дерева Karuba і посилений карбоном і графеном. Це легкий на ногах, маневрений, стабільний і запальний карв універсал в самій верхній комплектації. Сподобаються експертам і просунутим.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Carbon Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево KARUBA;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, карбон, графен;
 • UHM C база зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа MultiFlex Base PowerRAIL

Радіус, м 13.7 (при 170 см)
Геометрія, мм 135-76-114 (при 170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PRD 14 GW
Рік 19 - 20

 • ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
 • 1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
 • 2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму миска, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
 • 3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            


 • Intelligence Chip - унікальна система, найдосконаліший механізм управління та адаптації лиж. Принцип роботи системи: енергія, генерована волокнами intellifibers, надходить в мікрочіп, вмонтований в лижі. Там вона накопичується в конденсаторах, посилюється в сім разів і в потрібний момент відправляється в протифазі назад у волокна, змушуючи їх ставати жорсткішими. Як тільки виникає небезпека, енергія з чіпа приходить на допомогу, швидко відновлюючи баланс сил, протидіючи скручуванню носка лижі. Ця енергія робить лижі жорсткіше і навіть створює протидіюче деформації зусилля, швидко коректуючи торсіонне скручування. Процес займає не більше 5 мілісекунд. В результаті ми отримали лижі, які самі миттєво змінюють свою торсіонну жорсткість, адаптуючи її до умов непередбаченого спуску. Ще до того як очі помічають зміни снігу, лижі самі вже отримують інформацію, обробляють її, приймають рішення і пристосовуються до нових умов при спуску. Head Intelligence Chip стабілізує лижі на швидкості: чим більша швидкість, жорсткіший і складнішеий за профілем схил, чим агресивніший поворот, тим більш стабільною і стійкою стає лижа.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Prestige + Кр. PRD 14 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати