X
Гірські лижі Head Prestige + Кр. PRD 14 '22
Купити

Гірські лижі Head Prestige + Кр. PRD 14 '22

Код товару: 226 503
Артикул: 313600
36 096.00 грн
45 100.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Prestige — Преміальна універсальна VIP модель отримала в новому сезоні значимий upgrade у вигляді подвійної системи придушення вібрації Head Energy Management Circuit (EMC). Принцип роботи амортизаційної підвіски EMC в моделі Prestige заснований на електромеханіці, як і в ексклюзивного кросовера Tesla Model X, але при цьому Ваші лижі не будуть вимагати постійної підзарядки - система EMC виробляє енергію для стабілізації лиж за допомогою керамічних п'єзоелементів самостійно. Крім усього іншого, Head Prestige став ще більш всюдихідним, так як ширина талії цієї моделі збільшилася до 78 мм, а швидкісний рокер ERA 3.0 S - до 12%. Легкий дерев'яний сердечник лиж посилений подвійним титаналом і графеном. Вас порадує спортивна динаміка і всюдихідність цієї моделі, а її зовнішній вигляд повністю підкорить серця цінителів ексклюзивності і унікальних технологій. Це легкий на ногах, маневрений, стабільний і запальний карв універсал в самій верхній комплектації. Сподобається експертам і просунутим. Комплектується рейковими кріпленнями підвищеної безпеки з повною діагоналлю PRD 14.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Активне придушення вібрації EMC,
 • Graphene;
 • Швидкісний рокер ERA 3.0 S,
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race RD;
 • Інтерфейс: Платформа SuperFlex PR Base low
 • Рельєф: Траса 100%
 • Прогин: Рокер 12% ERA 3.0 Speed / Кембер 88%

Радіус, м 14 m (170)
Геометрія, мм 132-78-114 (170)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення Prd 14 Gw Brake 85 [F]
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Intelligence Chip - унікальна система, найдосконаліший механізм управління та адаптації лиж. Принцип роботи системи: енергія, генерована волокнами intellifibers, надходить в мікрочіп, вмонтований в лижі. Там вона накопичується в конденсаторах, посилюється в сім разів і в потрібний момент відправляється в протифазі назад у волокна, змушуючи їх ставати жорсткішими. Як тільки виникає небезпека, енергія з чіпа приходить на допомогу, швидко відновлюючи баланс сил, протидіючи скручуванню носка лижі. Ця енергія робить лижі жорсткіше і навіть створює протидіюче деформації зусилля, швидко коректуючи торсіонне скручування. Процес займає не більше 5 мілісекунд. В результаті ми отримали лижі, які самі миттєво змінюють свою торсіонну жорсткість, адаптуючи її до умов непередбаченого спуску. Ще до того як очі помічають зміни снігу, лижі самі вже отримують інформацію, обробляють її, приймають рішення і пристосовуються до нових умов при спуску. Head Intelligence Chip стабілізує лижі на швидкості: чим більша швидкість, жорсткіший і складнішеий за профілем схил, чим агресивніший поворот, тим більш стабільною і стійкою стає лижа.

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Prestige + Кр. PRD 14 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати