X
Head Pure Joy + Кр. Joy 9 GW '20
Купити

Head Pure Joy + Кр. Joy 9 GW '20

Код товару: 746 676
Артикул: 315709
Доставка 1-4 дні
8 774.00 грн
16 000.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Pure Joy - універсальні гірські лижі для початківців і прогресуючих в катанні дівчат. Дуже легкі на ногах і дуже надійні - пройдуть як по хорошому, так і по поганому снігу. Гірські лижі Pure Joy не напружують швидкістю, найлегшим чином повертають і маневрують. Їх головна відмінність від звичайних жіночих моделей і безперечна перевага в тому, що не дивлячись на м'якість і легкість, вони можуть витримувати досить хороше навантаження. Це означає, що вони ніколи не підведуть навіть в суворих умовах. Гірські лижі побудовані на новітній лижної архітектурі LIT TECH з використанням над легкого і міцного матеріалу на планеті Земля - ​​графену. Спробуйте і оцініть нові технології в оновленому трендовому дизайні.

Особливості:
  • Конструкція LYT TECH: Graphene Power Sidewall Jacket;
  • Сердечник: синтетичний;
  • Посилення графеном;
  • Новий профіль Protective Frame;
  • Розподіл ваги Light Weight Distribution;
  • Жіночий рокер Allride;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail Pro

Радіус, м 10.9 (158)
Геометрія, мм 127-73-107 (158)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163
Кріплення JOY 9 GW SLR BRAKE 85 (H)
Рік 19 - 20

Graphene Power Sidewall Jacket Construction - супер легка вага і лояльна поздовжня жорсткість. У ній несучий каркас перенесений з сердечника на графеновий шар і компоненти, на які він нанесений. Застосовується в лижах початкового рівня. Синтетичний сердечник оточений жорсткими сайдволами ABS. Це дає невелику поздовжню жорсткість конструкції, що дозволяє легко прогинати лижі навіть недосвідченому райдеру. При цьому жорстка рама з сайдволів ABS і графенової підкладки наділяє лижі хорошою хваткістю і торсійною жорсткістю.

Graphene Power Sidewall Jacket Construction

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Pure Joy + Кр. Joy 9 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати