X
Head Raptor 90 S RS '19
Купити

Head Raptor 90 S RS '19

Код товару: 247 833
Артикул: 607246
Доставка 1-4 дні
5 099.50 грн
9 899.67 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Raptor 90 S RS Модель а для спортшколи. Молодший брат B5 - з вузькою колодкою і спортивним пластиком. Жорсткий і щільно сидить на нозі, для тренувань і змагань.

Індекс жорсткості 90/80
Ширина колодки, мм 94 (25,5); 96 (26,5); 98 (27,5)
Кліпси 4 зі сплаву Racing Spine Tech з мікрорегулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Double canting

  • FIS Approved Sole Thickness

  • Heat Fit - проста і легка в експлуатації система термоадаптації внутрішнього черевика. Термоформуючий матеріал знаходиться в області щиколотки, п'яти, а у версії High Performance і у зоні язика та устілки. Термоформування без фену - за 10 катань, феном - 10 хвилин при 100 градусах.


  • HP Frame Footbed

  • Racing Flex Tuning

  • Raptor - проект, який відомий всьому світу завдяки спортсменам, які завоювали безліч медалей, катаючись в черевиках цієї серії. Спортсмени та експерти визнають ці черевики найбільш вдалими, по-перше, через дуже спортивну, точну і в той же час зручну конструкцію черевика, а по-друге, через безліч можливостей нового тюнінгу. Колодка і підйом: знижений підйом і вузький вхід в черевик дає більш точний і чіткий контроль. Анатомічна частина носка черевика забезпечує точну передачу енергії від пальців ніг лижника до лижі. Геометрія черевика: кут нахилу вперед набагато більший, ніж у інших черевиках для більшого контролю і швидкої перекантовки: кут підошви 5 градусів, а кут манжета 17 градусів. Механіка: інверсійна конструкція черевика дає велику жорсткість і кращу трансмісію зусиль. Регулювання жорсткості: зручний, безвідмовний і потужний інструмент для індивідуальної настройки на 3 позиції.


  • Spinetech - кліпси Spinetech поєднують звичайний жорсткий силовий контур алюмінієвих кліпс з новим дизайном і геометрією, які прийшли з технології виробництва гнучких кліпс Spineflex. Більш міцна, точна і надійна фіксація. Нова більш зручна і ергономічна система Double Power - серйозний помічник при застібанні кліпс, особливо на морозі. Мінімальне зусилля - і черевики застібнуті.Рейтинг товару


Відгуки про Head Raptor 90 S RS '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати