X
Гірські лижі Head Shape E-V5 + Кр. PR 11 GW '24
Купити

Гірські лижі Head Shape E-V5 + Кр. PR 11 GW '24

Код товару: 247 162
Артикул: 315253
19 499.00 грн
25 998.92 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Shape E-V5 — Найпопулярніша модель серії карв універсалів SHAPE, побудована з використанням найлегших і технологічних матеріалів. E-V5 - це спокійніший і надійніший круїзер для просунутих лижників, що вдосконалюються, в його конструкції стоїть система придушення вібрації HEAD EMC в мисочній частині. Ця модель не розрахована на супершвидкість або неймовірні кутові положення - але на середній і вищій швидкості поводиться чіпко, стійко і комфортно. 

 • Сердечник лиж комбінований: дерево + композит = у поєднанні з жорсткими сайдволами і графеновим посиленням сердечника дасть підтримку, впевнене, передбачуване і комфортне ведення. 
 • У цих лиж, звісно, є швидкісна межа, але на швидкостях середніх і вищих - тішить повний комфорт і відсутність будь-якого нервування, гарне віброгасіння. 
 • Універсальний радіус 13 метрів і талія 74 мм доповнюють загальну картину спокійної впевненості. 
 • Комплектується кріпленнями з рейковим інтерфейсом PR 11 GW.
 • Для просунутих лижників, які вдосконалюються.

Особливості:
 • Конструкція: LYT Tech, Graphene Power Sidewall Jacket;
 • Сердечник комбінований дерево + композит;
 • Посилення: графен;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC F, LYT Tech, Graphene, Рокер ERA 3.0, База UHM C зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа Allmountain Base PowerRAIL
 • Рельєф Траса 100%
 • Прогин Рокер 20% ERA 3.0 Allride / Камбер 80%
 • Швидкість Середня швидкість


Радіус, м 13,0 /170
Геометрія, мм 128-74-109
Ростовки,які випускаються,см 149, 156, 163, 170, 177
Кріплення PR 11 GW BRAKE 85 [G]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

EMC Система Energy Management Circuit - призначена для заспокоєння і придушення негативних вібрацій, які виникають у лижах під час спуску, і які, якщо їх не прибирати, можуть сильно ускладнити контроль над лижами і негативно вплинути на стійкість лиж у дузі.

Фізично система EMC складається з керамічних п'єзо-елементів, резисторів і графенових провідників, які розташовані у двох місцях: на мисці лижі перед кріпленням і на хвості лижі відразу за зоною кріплень.

Таким чином, вантажна область лиж виявляється "підресореною" системою EMC з обох боків, система блокує негативні впливи від тих ділянок лиж і контактних ділянок канту, на які припадає основне вібро навантаження під час ковзання лиж.

Запатентовану систему на базі технології EMC реалізовано доволі просто: у ключових зонах лижі розміщено подвійні замкнені електричні схеми, що складаються з керамічних п'єзоелементів, резисторів, провідників і контролерів. Завдяки використанню цієї системи можна активно впливати на робочі характеристики лиж. Електроніка ефективно гасить вібрації носка і п'яти лиж, що виникають під час руху.

Технічне рішення являє собою розвиток добре відомих любителям гірських лиж HEAD електронних систем управління HEAD Chip, Intelligence і Kers. HEAD EMC - це керамічні п'єзоелектричні елементи, з'єднані в єдину електричну схему з провідниками, резисторами і контролерами.

Коли пластини п'єзоелементів коливаються, вони посилають електроенергію в графено-карбоновий провідний контур, з'єднаний з резистором, який і заспокоює вібрацію. Електроенергія, що виробляється при виникненні вібрацій, використовується для їх максимально швидкого гасіння. Вібрація заспокоюється швидше, а траєкторія руху лиж стає більш плавною і точною. Керамічні п'єзоелементи і контури опору розташовуються і в передній, і в задній частинах лижі, тобто електроніка контролює всі схильні до вібрацій зони лиж. У результаті роботи системи EMC негативні вібрації швидко гасяться, хід лиж стає більш плавним, підвищується стабільність ведення лиж.
emc

Ще один плюс застосування електроніки для стабілізації ковзання лиж: завдяки системі HEAD EMC можна виготовити більш м'які лижі без шкоди для їхньої стабільності. Адже для того, щоб лижі по дузі йшли максимально стабільно, в конструкції необхідно використовувати товсті шари металу і потужне дерев'яне осердя, що призводить і до збільшення жорсткості всієї конструкції. Менш жорсткі лижі з системою EMC протистоять вібраціям набагато ефективніше, ніж жорсткі лижі без електронної системи. Завдяки електроніці лижі можна зробити менш жорсткими, їх легше прогинати в повороті, ними легше керувати. А значить - можна кататися активно і на високому рівні технічності цілий день, втомлюючись менше.

Для наочнішого пояснення роботи EMC системи Head випустив демонстраційну модель лиж, яка може бути пов'язана через Bluetooth з будь-яким планшетом або телефоном, і тепер кожен може перевірити ефективність нової технології.

Зняття негативних вібрацій з лижі відмінно відчувається ногами - лижі йдуть набагато м'якше, водночас стійкість вища, хватка кантів жорсткіша, лижі краще контролюються. Ефективність роботи системи особливо помітно відчувається на жорсткому схилі і на більш високій швидкості. Але найголовніше за відчуттями - це чіткість і м'якість ведення лиж без звичних всюдисущих вібрацій, потряхувань і ударів по ногах. Не можна сказати, що абсолютно "все і вся" вібрації прибираються на 100%, але, як показали тести, різниця вельми відчутна.


 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Shape E-V5 + Кр. PR 11 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати