X
Head Super Joy + Кр. JOY 11 GW '20
Купити

Head Super Joy + Кр. JOY 11 GW '20

Код товару: 746 664
Артикул: 315609
13 974.00 грн
21 120.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head Super Joy - Оновлений жіночий спортивний слаломний снаряд несе в собі революційну технологію: запатентована архітектура лиж LYT Tech з використанням найлегшого і міцного матеріалу на планеті Земля - ​​графену. Графеновий шар несе на собі основне навантаження, роблячи лижі приголомшливо легкими і при цьому приголомшливо стабільними в веденні.

Відчуваються на ногах як зовсім невагомі, починають працювати на маленьких швидкостях, перекидаються під ногами в одну мить. Але при цьому (!) Тримають максимально чіпко навіть найжорсткіший схил на високій швидкості. Талія 75 мм дає цій неординарній моделі ще і підвищену всюдихідність. Ці лижі сподобаються лижницям що добре катаються - для катання і по трасі і по легкому бездоріжжю.

Особливості:
 • Конструкція LYT Tec: Graphene Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево Karuba;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Новий профіль Protective Frame;
 • Розподіл ваги Light Weight Distribution;
 • Жіночий рокер Allride;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail Pro

Радіус, м 12.2 (163)
Геометрія, мм 129 - 75 - 108 (163)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163 / 168
Кріплення JOY 11 GW
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

 • Super Light Weight Distribution -

Рейтинг товару


Відгуки про Head Super Joy + Кр. JOY 11 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати