X
Гірські лижі Head Super Joy + Кр. Protector SLR 11 GW '24
Купити

Гірські лижі Head Super Joy + Кр. Protector SLR 11 GW '24

Код товару: 014 383
Артикул: 315603
28 199.00 грн
37 599.05 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Super Joy — Повністю оновлена легка та потужна спортивна слаломна машина. У сезоні 23.24 отримала нову систему придушення вібрації HEAD EMC і довший радіус 13 метрів (158). Відчуваються на ногах як зовсім невагомі, починають працювати на маленьких швидкостях, перекидаються під ногами в одну мить. Але при цьому (!) тримають максимально чіпко навіть найжорсткіший схил на високій швидкості.

 • У конструкції присутня подвійна система придушення вібрацій HEAD EMC на мисках і хвості лиж, завдяки чому вдалося добре "прокачати" всю підвіску, ще більше підвищити плавність ходу лиж і їхню чіпкість.
 • Лижі мають архітектуру LYT TECH, яка поєднує легку дерев'яну серцевину з супер легкими та міцними матеріалами графен і карбон, які добре зарекомендували себе. Графеновий шар несе на собі основне навантаження, роблячи лижі приголомшливо легкими і при цьому приголомшливо стабільними у веденні.
 • Це найбільш затребувані експертні жіночі лижі з модельного ряду Head в нашій країні. Універсальна талія 75 мм дає цій неординарній моделі ще й підвищену всюдихідність.
 • Комплектується новітніми рейковими кріпленнями з найвищим функціоналом безпеки Protector SLR 11 GW - нове слово в гірськолижних кріпленнях.
 • Сподобаються лижницям, які добре катаються, для катання і по трасі, і по легкому бездоріжжю.

Особливості:
 • Конструкція LYT TECH: Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легкі породи дерева;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Розподіл ваги Light Weight Distribution і знижений камбер;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC, Graphene, Карбон, Рокер ERA 3.0, База UHM C зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа Joy SLR Pro Base
 • Швидкість Висока, середня швидкість
 • Майстерність Експерт, Просунутий
 • Рельєф Траса 90%; Поза трасою 10%
 • Прогин 20% Рокер Allride Women's / 80% Камбер 20% Рокер Allride Women's / 80% Камбер


Радіус, м 13,0/158
Геометрія, мм 120-75-106 (158)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163 / 168
Кріплення PROTECTOR SLR 11 GW BRAKE 80 [N]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

EMC Система Energy Management Circuit - призначена для заспокоєння і придушення негативних вібрацій, які виникають у лижах під час спуску, і які, якщо їх не прибирати, можуть сильно ускладнити контроль над лижами і негативно вплинути на стійкість лиж у дузі.

Фізично система EMC складається з керамічних п'єзо-елементів, резисторів і графенових провідників, які розташовані у двох місцях: на мисці лижі перед кріпленням і на хвості лижі відразу за зоною кріплень.

Таким чином, вантажна область лиж виявляється "підресореною" системою EMC з обох боків, система блокує негативні впливи від тих ділянок лиж і контактних ділянок канту, на які припадає основне вібро навантаження під час ковзання лиж.

Запатентовану систему на базі технології EMC реалізовано доволі просто: у ключових зонах лижі розміщено подвійні замкнені електричні схеми, що складаються з керамічних п'єзоелементів, резисторів, провідників і контролерів. Завдяки використанню цієї системи можна активно впливати на робочі характеристики лиж. Електроніка ефективно гасить вібрації носка і п'яти лиж, що виникають під час руху.

Технічне рішення являє собою розвиток добре відомих любителям гірських лиж HEAD електронних систем управління HEAD Chip, Intelligence і Kers. HEAD EMC - це керамічні п'єзоелектричні елементи, з'єднані в єдину електричну схему з провідниками, резисторами і контролерами.

Коли пластини п'єзоелементів коливаються, вони посилають електроенергію в графено-карбоновий провідний контур, з'єднаний з резистором, який і заспокоює вібрацію. Електроенергія, що виробляється при виникненні вібрацій, використовується для їх максимально швидкого гасіння. Вібрація заспокоюється швидше, а траєкторія руху лиж стає більш плавною і точною. Керамічні п'єзоелементи і контури опору розташовуються і в передній, і в задній частинах лижі, тобто електроніка контролює всі схильні до вібрацій зони лиж. У результаті роботи системи EMC негативні вібрації швидко гасяться, хід лиж стає більш плавним, підвищується стабільність ведення лиж.
emc

Ще один плюс застосування електроніки для стабілізації ковзання лиж: завдяки системі HEAD EMC можна виготовити більш м'які лижі без шкоди для їхньої стабільності. Адже для того, щоб лижі по дузі йшли максимально стабільно, в конструкції необхідно використовувати товсті шари металу і потужне дерев'яне осердя, що призводить і до збільшення жорсткості всієї конструкції. Менш жорсткі лижі з системою EMC протистоять вібраціям набагато ефективніше, ніж жорсткі лижі без електронної системи. Завдяки електроніці лижі можна зробити менш жорсткими, їх легше прогинати в повороті, ними легше керувати. А значить - можна кататися активно і на високому рівні технічності цілий день, втомлюючись менше.

Для наочнішого пояснення роботи EMC системи Head випустив демонстраційну модель лиж, яка може бути пов'язана через Bluetooth з будь-яким планшетом або телефоном, і тепер кожен може перевірити ефективність нової технології.

Зняття негативних вібрацій з лижі відмінно відчувається ногами - лижі йдуть набагато м'якше, водночас стійкість вища, хватка кантів жорсткіша, лижі краще контролюються. Ефективність роботи системи особливо помітно відчувається на жорсткому схилі і на більш високій швидкості. Але найголовніше за відчуттями - це чіткість і м'якість ведення лиж без звичних всюдисущих вібрацій, потряхувань і ударів по ногах. Не можна сказати, що абсолютно "все і вся" вібрації прибираються на 100%, але, як показали тести, різниця вельми відчутна.


 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

 • Women Camber - 20% Рокер Allride / 80%

 • Super Light Weight Distribution -

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Super Joy + Кр. Protector SLR 11 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати