X
Гірські лижі Head Supershape E-Titan + Кр. PRD 12 GW '24
Купити

Гірські лижі Head Supershape E-Titan + Кр. PRD 12 GW '24

Код товару: 018 416
Артикул: 313283
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head Supershape E-Titan — Найвсюдихідніший із Супершейпів. 
Швидкісний позашляховик для траси: універсальність і всюдихідність поєднуються з шаленою динамікою. Талія 84 мм наділяє лижі дуже хорошою всюдихідністю за досить агресивної динаміки, закладеної в конструкцію Worldcup Sandwich. Подовжений 15% рокер ERA 3.0 S, поєднаний із шириною талії лиж 84 мм, дає змогу цій швидкісній трасовій моделі легко спливати в сильно розбитому снігу. 

Сподобається експертам, які шукають потужну всюдихідну та швидкісну модель лиж.

Особливості:
 • У конструкції присутня подвійна система придушення вібрацій HEAD EMC, завдяки чому вдалося добре "прокачати" всю підвіску, ще більше підвищити плавність ходу лиж і їхню чіпкість. 
 • Універсальний радіус 15,7 метрів (170). Нереальний карвінг у реальній сніговій каші - ось за що Титани завоювали величезну популярність, і за що ми їх любимо! 
 • Впевнено йде дугами будь-якого радіуса. Якщо вам на трасі потрібні швидкість, всюдихідність і універсальність, якщо ви хочете, не розбираючи дороги, на хороших ходах різати не тільки вельвет, а й розбиті ділянки траси, куди бояться навіть сунутися більшість лижників на вузьких лижах, то Титан - найкращий вибір. 
 • Комплектується рейковими кріпленнями підвищеної безпеки з повною діагоналлю PRD 12 GW.
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC, Graphene; Швидкісний рокер ERA 3.0 S, Швидкісна база UHM C зі структурою Race RD;
 • Інтерфейс: Платформа SuperFlex PR Base low
 • Прогин Рокер 15% ERA 3.0 Speed / Камбер 85%; Прогин Рокер 15% ERA 3.0 Speed / Камбер 85%


Радіус, м 15,7 (170)
Геометрія, мм 133-84-115 (при 170)
Ростовки,які випускаються,см 156, 163, 170, 177, 184
Кріплення PRD 12 GW
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

EMC Система Energy Management Circuit - призначена для заспокоєння і придушення негативних вібрацій, які виникають у лижах під час спуску, і які, якщо їх не прибирати, можуть сильно ускладнити контроль над лижами і негативно вплинути на стійкість лиж у дузі.

Фізично система EMC складається з керамічних п'єзо-елементів, резисторів і графенових провідників, які розташовані у двох місцях: на мисці лижі перед кріпленням і на хвості лижі відразу за зоною кріплень.

Таким чином, вантажна область лиж виявляється "підресореною" системою EMC з обох боків, система блокує негативні впливи від тих ділянок лиж і контактних ділянок канту, на які припадає основне вібро навантаження під час ковзання лиж.

Запатентовану систему на базі технології EMC реалізовано доволі просто: у ключових зонах лижі розміщено подвійні замкнені електричні схеми, що складаються з керамічних п'єзоелементів, резисторів, провідників і контролерів. Завдяки використанню цієї системи можна активно впливати на робочі характеристики лиж. Електроніка ефективно гасить вібрації носка і п'яти лиж, що виникають під час руху.

Технічне рішення являє собою розвиток добре відомих любителям гірських лиж HEAD електронних систем управління HEAD Chip, Intelligence і Kers. HEAD EMC - це керамічні п'єзоелектричні елементи, з'єднані в єдину електричну схему з провідниками, резисторами і контролерами.

Коли пластини п'єзоелементів коливаються, вони посилають електроенергію в графено-карбоновий провідний контур, з'єднаний з резистором, який і заспокоює вібрацію. Електроенергія, що виробляється при виникненні вібрацій, використовується для їх максимально швидкого гасіння. Вібрація заспокоюється швидше, а траєкторія руху лиж стає більш плавною і точною. Керамічні п'єзоелементи і контури опору розташовуються і в передній, і в задній частинах лижі, тобто електроніка контролює всі схильні до вібрацій зони лиж. У результаті роботи системи EMC негативні вібрації швидко гасяться, хід лиж стає більш плавним, підвищується стабільність ведення лиж.
emc

Ще один плюс застосування електроніки для стабілізації ковзання лиж: завдяки системі HEAD EMC можна виготовити більш м'які лижі без шкоди для їхньої стабільності. Адже для того, щоб лижі по дузі йшли максимально стабільно, в конструкції необхідно використовувати товсті шари металу і потужне дерев'яне осердя, що призводить і до збільшення жорсткості всієї конструкції. Менш жорсткі лижі з системою EMC протистоять вібраціям набагато ефективніше, ніж жорсткі лижі без електронної системи. Завдяки електроніці лижі можна зробити менш жорсткими, їх легше прогинати в повороті, ними легше керувати. А значить - можна кататися активно і на високому рівні технічності цілий день, втомлюючись менше.

Для наочнішого пояснення роботи EMC системи Head випустив демонстраційну модель лиж, яка може бути пов'язана через Bluetooth з будь-яким планшетом або телефоном, і тепер кожен може перевірити ефективність нової технології.

Зняття негативних вібрацій з лижі відмінно відчувається ногами - лижі йдуть набагато м'якше, водночас стійкість вища, хватка кантів жорсткіша, лижі краще контролюються. Ефективність роботи системи особливо помітно відчувається на жорсткому схилі і на більш високій швидкості. Але найголовніше за відчуттями - це чіткість і м'якість ведення лиж без звичних всюдисущих вібрацій, потряхувань і ударів по ногах. Не можна сказати, що абсолютно "все і вся" вібрації прибираються на 100%, але, як показали тести, різниця вельми відчутна.


ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму носка, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Supershape E-Titan + Кр. PRD 12 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати