X
Гірські лижі Head Supershape Team Easy JRS + Кр. JRS 4.5 GW '24
Купити

Гірські лижі Head Supershape Team Easy JRS + Кр. JRS 4.5 GW '24

Код товару: 013 721
Артикул: 314203
8 624.00 грн
11 498.86 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Supershape Team Easy JRS  Початкові лижі для молодших любителів гірських лиж, які навчаються закладати дуги на трасі. Короткий радіус допоможе навчанню правильних поворотів. Достатня жорсткість, забезпечена силовими волокнами, дозволить відпрацьовувати стабільне ведення лижі на схилі. Чорна база, що легко ремонтується, і посилена поверхня є стійкими до пошкоджень. Новий зручний рейковий інтерфейс JRS та кріплення JRS 4,5 на 15% легші за колишні версії, а також зручніше при встібуванні завдяки системі E4SY. Вони дозволять швидко налаштувати або переналаштувати кріплення під будь-який розмір черевика. Лижі комплектуються легкими рейковими кріпленнями JRS 4,5 GW CA. 

Особливості:
  • Конструкція: Junior Power Frame; 
  • Сердечник синтетичний; · Технологія ERA 2.0, E база зі структурою; 
  • Інтерфейс: Платформа JRS

Радіус, м 5,7 /107
Геометрія, мм 106-66-92 (107 см)
Ростовки,які випускаються,см 67, 77, 87, 97, 107, 117
Кріплення JRS 4.5 GW CA BRAKE 80 [I]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

  • E base black

  • ERA 2.0 - це все те що може запропонувати технологія ERA 3.0 в питаннях інтеграції та дизайну, продуктивності і геометрії, але без додавання "Rebound” - натомість використовується система віброгасіння п'єзоелектричних Intellifibers. Створена для кращого керування, збільшена плавучість та величезний радіус повороту. Ця технологія дає все для того щоб краще вчитися та виконувати маневри на схилі.

Універсальний рокер 20%

  •  В універсальних лижах рокер займає 20% поверхні лиж, а камбер (класичний зворотній прогин) 80%. Це найбільш оптимальне співвідношення для забезпечення універсальності на різному снігу.


Прогресивний радіус
  •  Для того, щоб лижі не втрачали керованості через піднятий вгору рокер миска, радіус бічного вирізу миска лижі зробили прогресивним - тобто чим ближче до миска лижі тим він крутіший, набагато крутіший ніж загальний радіус лижі. Наприклад, середній радіус повороту лижі 14 метрів, а на самому миску лиж з технологією ERA 3.0 радіус буде всього 3 - 4 метри! Така геометрія забезпечує лижам з рокером набагато більш легкий вхід в поворот - на таких лижах набагато легше закантовувати, такою лижею легше управляти - вона легко маневрує, при цьому дуже стабільна і надійна в повороті.

  • Structured surface

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Supershape Team Easy JRS + Кр. JRS 4.5 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати