X
Гірські лижі Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '19

Код товару: 247 102
Артикул: 313328
Доставка 1-4 дні
13 799.34 грн
26 998.95 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Supershape i.Speed - Найшвидший з Супершейпів, заряджений і швидкісний. Такі поняття, як "швидкість" і "драйв" - добре характеризують Supershape i.Speed. Легкість, чіткість, гострота і інформативність керування забезпечуються особливостями конструкції і геометрії, в тому числі вузькою талією 68 мм і невеликим рокером 5%. Радіус 14 метрів дуже універсальний - дозволяє йти як широкими, так і більш короткими дугами.

Supershape i.Speed ​​любить активне катання, провокує на швидкість, але не вимагає постійного руху тільки в високошвидкісному режимі, як, наприклад, його старший брат i.Speed ​​зі спортивної серії Worldcup Rebels з радіусом 18 метрів. Навпаки, Supershape i.Speed ​​дуже чітко і в той же час комфортно управляється в більш плавному веденні і на середній швидкості, коли можна відпочивати, нарізаючи дуги в лайтовому режимі. Це, на наш погляд, хороший вибір для активних лижників, які в силу досвіду люблять швидші в управлінні, точні карви. Також можна сміливо рекомендувати цю модель любителям свіжого вельвету - у всій лінійці Супершейп немає лижі більш яскравої, цікавої і запальної для катання по ранковому снігу.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • UHM C база зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа MultiFlex Base PowerRAIL

Радіус, м 14.0 (170)
Геометрія, мм 124 - 68 - 104 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення PRD 12 GW
Рік 18 - 19

 • ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
 • 1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
 • 2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму миска, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
 • 3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            


 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати