X
Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '20
Купити

Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '20

Код товару: 746 529
Артикул: 313329
Доставка 1-4 дні
17 549.00 грн
30 400.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Supershape i.Speed - Найшвидший з супершейпів, максимально наближений до Race моделей по динаміці і балансу. Міський спорткар, що провокує на динаміку і активне ведення. Чіткість і гострота керування забезпечуються в тому числі вузькою талією 68 мм та невеликим в серії рокером 5%.

Відмітна особливість: любить активне технічне катання, але не вимагає постійного руху в високошвидкісному режимі, як лижі зі спортивної серії (наприклад WC Rebels i.Speed ​​з радіусом 18 метрів). Навпаки, радіус у Supershape i.Speed ​​коротший - 14 метрів - він універсальний і легко дозволяє йти як широкими, так і більш короткими дугами.

У Supershape i.Speed ​​найвища еластичність у всій серії: можна активно поганяти (відчувається спортивна порода), а можна комфортно в своє задоволення відкатати весь день, відпочиваючи і насолоджуватись найчистішими дугами. Це хороший вибір для активних лижників, які люблять точні в управлінні Карвери зі спортивною філософією.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • UHM C база зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа MultiFlex Base PowerRAIL

Радіус, м 14.0 (170)
Геометрія, мм 124 - 68 - 104 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення PRD 12 GW
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

 • ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
 • 1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
 • 2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму миска, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
 • 3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            


 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Supershape i.Speed + Кр. PRD 12 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати