X
Head Supershape i.Titan + Кр. PRD 12 GW '20
Купити

Head Supershape i.Titan + Кр. PRD 12 GW '20

Код товару: 746 520
Артикул: 313289
Доставка 1-4 дні
17 549.00 грн
30 400.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Supershape i.Titan - найжорсткіший з супершейпів. У всій лінійці Head немає лижі могутнішої, і в той же час більш дружелюбної і приємної на трасі в великих горах. Одна з найбільш потрібних моделей - швидкісний позашляховик для підготовленого схилу. Що може бути краще ніж, на високих швидкостях різати не тільки вельвет, а й розбиті в мотлох ділянки траси, куди бояться навіть сунутися більшість лижників на вузьких лижах!

Підвищений на 15% рокер ERA 3.0 S і талія 80 мм дозволяють цьому досить жорсткій і швидкісній трасовій лижі вільно спливати в розбитому снігу, що сильно підвищує її всюдихідність. Досить жорстка чіпка п'ята з системою Kers дасть вам необхідну опору і різкість при виході з найкрутіших поворотів - благо що універсальний середній радіус 14,1 метрів дозволяє спокійно писати і короткі, і довші дуги.

Нереальний карвінг в реальній сніговій каші, ось за що Титани завоювали величезну популярність і за що ми їх любимо! Сподобаються експертам і спортивно катаються лижникам.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • UHM C база зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа MultiFlex Base PowerRAIL


Радіус, м 14.1 (170)
Геометрія, мм 137 - 80 - 117 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PRD 12 GW
Рік 19 - 20

 • ERA 3.0 S - спортивний рокер. На лижах серії Supershape використана технологія ERA 3.0 S - це апгрейд відомої технології ERA 3.0. У чому відмінність?
 • 1. ERA 3.0 S має рокер 10% і камбер 90 % - для досягнення оптимального балансу між легкістю управління і агресивністю ведення лиж. По суті це практично ідеальне співвідношення.
 • 2. Всі лижі серії Supershape мають очевидну V-подібну карвінгову форму миска, що дає відмінну маневреність, керованість, вхід в поворот і приголомшливі відчуття від ведення лиж. Конструкція сендвіч з дерев'яним сердечником і з двома титановими пластинами, по 0,6 мм кожна, забезпечують справжній спортивний драйв! 
 • 3. Технологія KERS розташована в хвості лижі та забезпечує швидку  віддачу, прискорює лижі на виході з повороту.
            


 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


Speed Rocker -  комбінація камберу 90% по центру лиж і рокера 10% на початку лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Head Supershape i.Titan + Кр. PRD 12 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати