X
Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 GW '20
Купити

Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 GW '20

Код товару: 746 588
Артикул: 315299
6 499.00 грн
12 000.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head V-Shape V2 - Лижі для початку навчання. Невисока поздовжня жорсткість допоможе освоїти ведення лиж на початковому етапі і не буде напружувати користувача швидкістю або різкістю поворотів. Підійде лижникам для невеликих швидкостей - з цією моделлю ви отримаєте максимальний комфорт і передбачуваність. Радіус лижі зовсім невеликий - 12,4 метра, що також зменшить ваші енерговитрати від управління. Конструкція лижі включає в себе амортизаційні вставки, тому вона легко проковтує нерівності рельєфу.

Особливості:
 • Конструкція: LYT Tech, Power Fiber Jacket;
 • Сердечник синтетичний;
 • Посилення: скловолокно;
 • Прогин: 20% Рокер Allride / 80% Камбер;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа Power Plate 9 мм


  Радіус, м 12,4 (170)
  Геометрія, мм 128-70-108 (170)
  Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170
  Кріплення SX 10 GW
  Рік 19 - 20

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

  Рейтинг товару


  Відгуки про Head V-Shape V2 + Кр. SX 10 GW '20


  Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

  Oчистити все
  Застосувати