X
Гірські лижі Head V-Shape V4 + Кр. PR 11 GW '21
Купити

Гірські лижі Head V-Shape V4 + Кр. PR 11 GW '21

Код товару: 748 666
Артикул: 315260
Доставка 1-4 дні
11 249.00 грн
14 999.16 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head V-Shape V4 - Новинка! Для навчання та вдосконалення - одна з найкращих моделей. Невисока поздовжня жорсткість при досить високій жорсткості на скручування - це відмінний спосіб отримати легке управління і чітку дугу на невеликій швидкості, відчути "правильний поворот".

За рахунок наявності графену в конструкції, лижі мають невелику вагу, добре контролюються на середніх і невеликих швидкостях. Конструкція включає в себе амортизаційні вставки, тому лижі легко проковтують всі нерівності і огріхи рельєфу.

Лижі відчуваються і керуються - радіус повороту всього 12,5 метрів - при цьому тримають впевнено і чіпко. Рокер 20% і досить хороша торсійна жорсткість - це позитивно впливає на контроль, стабільність і керованість на середніх і низьких швидкостях. Ці лижі можна рекомендувати досконалішим лижникам, а також початківцям, хто хочуть лижі трохи на виріст - дуже лояльна і надійна машина.

Особливості:
  • Конструкція: Graphene Power Sidewall Jacket;
  • Сердечник полегшений композит;
  • Посилення: графен;
  • Прогин: 20% Рокер Allride / 80% Камбер;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа LYT Base PowerRAIL

  Радіус, м 12.5 (170)
  Геометрія, мм 132 - 73 - 113 (170 см)
  Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
  Кріплення PR 11 GW
  Рік 21 - 22
  Гарантія 12 міс. від виробника

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

  Рейтинг товару


  Відгуки про Гірські лижі Head V-Shape V4 + Кр. PR 11 GW '21


  Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

  Oчистити все
  Застосувати