X
Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '20
Купити

Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '20

Код товару: 746 569
Артикул: 315249
12 024.00 грн
22 000.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head V-Shape V6 - Цю модель відзначили всі тестери як одну з найцікавіших, легких і надійних серед лиж для райдерів середнього і вище рівня підготовки. Незважаючи на те, що V6 не сама топова модель в серії, її ходові характеристики явно перевищують її вартість.

Вона не розрахована на супер швидкість або неймовірні кутові положення - але на середній і вище швидкості поводиться чіпко, стійко і комфортно. Прохідність також вище середньої - талія 78 мм разом з рокером 20% і лояльною конструкцією лиж дозволяють кататися не тільки в добре підготовленій трасі, але і по буграх, без зривів, вібрацій або ударів по ногам. Сердечник лиж комбінований: дерево + композит = в поєднанні разом з жорсткими сайдволом дасть достатню підтримку, впевненість, передбачуване і комфортне ведення.

У цих лиж, звичайно, є швидкісна межа, але на швидкостях середніх і вище - радує повний комфорт. Універсальний радіус 13,5 метрів доповнює загальну картину впевненості. Ці лижі сподобаються прогресивним лижникам - тим, хто катається досить добре і не дуже агресивно. Можна сміливо радити їх райдерам, які шукають собі спокійний і надійний карв універсал / кроссовер підвищеної прохідності.

Особливості:
  • Конструкція LYT Tech: Graphene Power Sidewall Jacket;
  • Сердечник комбінований дерево + композит;
  • Посилення: графен;
  • Прогин: 20% Рокер Allride / 80% Камбер;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа LYT Base PowerRAIL

Радіус, м 13.5 / 170
Геометрія, мм 132-78-113 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PR 11 GW
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

Рейтинг товару


Відгуки про Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати