X
Гірські лижі Head V-Shape V8 + Кр. PR 11 GW '19
Купити

Гірські лижі Head V-Shape V8 + Кр. PR 11 GW '19

Код товару: 247 147
Артикул: 315228
Доставка 1-4 дні
11 999.17 грн
23 999.25 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head V-Shape V8 - Новинка! Флагманська модель з талією 75 мм нової серії карв універсалів V-Shape побудована з використанням найлегших і технологічних матеріалів: дерево Karuba, карбон і графен. За основу V8 взята нова супер легка технологічна конструкція Lut Tech, на базі якої в тому числі побудована фрірайдова серія Kore. Концептуально нова V8, також як і її більш широкий побратим V10, потрапляють в абсолютно нову категорію Allride, розташовану між серіями Kore і Supershape, тому для V8 характерні мала вага, маневреність, легкість і універсальність.

На відміну від більш широкої "десятки", V8 має талію вужчe - 75 мм, що дозволяє їй краще себе почувати на підготовленій трасі. V8 не призначена для агресивного спортивного катання і супер швидкостей, але зате їй характерні неймовірно легке управління, маневреність і всюдихідність. Абсолютно нове слово в комфортних круізерах - лижі дуже живі, комфортні і легкі - це їх візитна картка. Сподобаються експертам і прогресивним лижникам, які шукають універсальну модель, а також тим, хто катається добре і вважає за краще фанове комфортне катання по трасах.

Особливості:
  • Конструкція: Carbon Sandwich Cap;
  • Сердечник: легке дерево Karuba;
  • Посилення: карбон, графен;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа LYT Base PowerRAIL


Радіус, м 13.2 (170)
Геометрія, мм 130 - 75 - 112 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PR 11 GW
Рік 18 - 19

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head V-Shape V8 + Кр. PR 11 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати