X
Head WC REBELS I.RACE + Кр. Freeflex Pro 14 Brake 85 '16
Купити

Head WC REBELS I.RACE + Кр. Freeflex Pro 14 Brake 85 '16

Код товару: 231 241
Артикул: 310075
15 118.93 грн
27 324.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Це новий Head WC Rebels i.Race! Радіус 14,4 метрів на 170 см. і спортивна конструкція з подвійним титаналом 0,6 - відмінний вибір для лижників що добре катаються, які віддають перевагу спортивному стилю катання, високій швидкості і універсальності!

 У чому її плюси: ріже будь - які дуги - легко можна загнати в коротку, а можна відпустити в довгу дугу - і вона не буде розчаровувати. 100% Камбер дає позамежну динаміку. Дуже точна і надійна на високій швидкості. Для підготовленої траси.

Радіус, м 14.4 (170)
Геометрія, мм 117-68-101
Ростовки,які випускаються,см 160 / 165 / 170 / 175 / 180
Кріплення Freeflex Pro 14 Brake 85
Рік 15-16

  • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


  • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

  • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

  • Rebel Camber

  • Speed Plate +(13)

Рейтинг товару


Відгуки про Head WC REBELS I.RACE + Кр. Freeflex Pro 14 Brake 85 '16


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати