X
Гірські лижі Head WC Rebels E-Race + Кр. FF 14 GW '24
Купити

Гірські лижі Head WC Rebels E-Race + Кр. FF 14 GW '24

Код товару: 018 418
Артикул: 313263
37 499.00 грн
47 150.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WC Rebels E-Race — Оновлений Race карвер з універсальним середнім радіусом і чудовим віброгасінням - це WC Rebels e-Race, молодший брат e-Race Pro. У сезоні 23.24 носок лиж став вужчим на 4 мм, а також трохи збільшився радіус до 14,8 метрів (170). Завдяки зменшенню ширини носка лижі тепер простіше відпускати на швидкості в довжину, вони не намагаються зрізатися у звичний коротший поворот, дають змогу йти як середніми, так і довшими швидкісними дугами.

Сподобаються досвідченим лижникам та експертам.

Товар очікується


Особливості:
 • e-Race зберігають увесь притаманний цьому сімейству дух, але більш лояльні, не настільки вимогливі і не такі різкі, як e-Race Pro. Товщина титаналу в конструкції 0,6 мм (не 0,8 мм), а платформа Race Plate EVO не така жорстка як WCR.
 • Відмінно тримають високий швидкісний режим, водночас більш слухняні - великодушно дозволяють як швидкі короткі, так і довші повороти, в яких почуваються дуже впевнено.
 • Характерна особливість e-Race в тому, що вони дають змогу імпровізувати - дають змогу кататися як агресивно, так і досить спокійно, за настроєм: їх можна відпустити на схилі та насолоджуватися чітким спортивним керуванням, як можна насолоджуватися міським спорткаром у його природному середовищі існування.
 • Водночас, щільний сердечник і камбер 100% дають бажану динаміку й активну віддачу з п'яти під час амплітудної вертикальної роботи, характерну для серії Race. Відчувається спортивна порода цих лиж.
 • У носку та хвості лиж вбудовано подвійну електронну систему HEAD EMC - вона активно пригнічує вібрації та стабілізує лижі: Вас приємно здивує їхня чіпкість на льоду.
 • Комплектуються спортивними кріпленнями FF 14 GW.
 • Конструкція: Graphene WorldCup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Прогин: Rebel камбер 100%;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC, Graphene; Швидкісна база UHM C зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate EVO 14
Радіус, м 14.8 /170
Геометрія, мм 117-68-102 /170
Ростовки,які випускаються,см 160, 165, 170, 175, 180
Кріплення FREEFLEX 14 GW BRAKE 85 [D]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

EMC Система Energy Management Circuit - призначена для заспокоєння і придушення негативних вібрацій, які виникають у лижах під час спуску, і які, якщо їх не прибирати, можуть сильно ускладнити контроль над лижами і негативно вплинути на стійкість лиж у дузі.

Фізично система EMC складається з керамічних п'єзо-елементів, резисторів і графенових провідників, які розташовані у двох місцях: на мисці лижі перед кріпленням і на хвості лижі відразу за зоною кріплень.

Таким чином, вантажна область лиж виявляється "підресореною" системою EMC з обох боків, система блокує негативні впливи від тих ділянок лиж і контактних ділянок канту, на які припадає основне вібро навантаження під час ковзання лиж.

Запатентовану систему на базі технології EMC реалізовано доволі просто: у ключових зонах лижі розміщено подвійні замкнені електричні схеми, що складаються з керамічних п'єзоелементів, резисторів, провідників і контролерів. Завдяки використанню цієї системи можна активно впливати на робочі характеристики лиж. Електроніка ефективно гасить вібрації носка і п'яти лиж, що виникають під час руху.

Технічне рішення являє собою розвиток добре відомих любителям гірських лиж HEAD електронних систем управління HEAD Chip, Intelligence і Kers. HEAD EMC - це керамічні п'єзоелектричні елементи, з'єднані в єдину електричну схему з провідниками, резисторами і контролерами.

Коли пластини п'єзоелементів коливаються, вони посилають електроенергію в графено-карбоновий провідний контур, з'єднаний з резистором, який і заспокоює вібрацію. Електроенергія, що виробляється при виникненні вібрацій, використовується для їх максимально швидкого гасіння. Вібрація заспокоюється швидше, а траєкторія руху лиж стає більш плавною і точною. Керамічні п'єзоелементи і контури опору розташовуються і в передній, і в задній частинах лижі, тобто електроніка контролює всі схильні до вібрацій зони лиж. У результаті роботи системи EMC негативні вібрації швидко гасяться, хід лиж стає більш плавним, підвищується стабільність ведення лиж.
emc

Ще один плюс застосування електроніки для стабілізації ковзання лиж: завдяки системі HEAD EMC можна виготовити більш м'які лижі без шкоди для їхньої стабільності. Адже для того, щоб лижі по дузі йшли максимально стабільно, в конструкції необхідно використовувати товсті шари металу і потужне дерев'яне осердя, що призводить і до збільшення жорсткості всієї конструкції. Менш жорсткі лижі з системою EMC протистоять вібраціям набагато ефективніше, ніж жорсткі лижі без електронної системи. Завдяки електроніці лижі можна зробити менш жорсткими, їх легше прогинати в повороті, ними легше керувати. А значить - можна кататися активно і на високому рівні технічності цілий день, втомлюючись менше.

Для наочнішого пояснення роботи EMC системи Head випустив демонстраційну модель лиж, яка може бути пов'язана через Bluetooth з будь-яким планшетом або телефоном, і тепер кожен може перевірити ефективність нової технології.

Зняття негативних вібрацій з лижі відмінно відчувається ногами - лижі йдуть набагато м'якше, водночас стійкість вища, хватка кантів жорсткіша, лижі краще контролюються. Ефективність роботи системи особливо помітно відчувається на жорсткому схилі і на більш високій швидкості. Але найголовніше за відчуттями - це чіткість і м'якість ведення лиж без звичних всюдисущих вібрацій, потряхувань і ударів по ногах. Не можна сказати, що абсолютно "все і вся" вібрації прибираються на 100%, але, як показали тести, різниця вельми відчутна.


 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC Rebels E-Race + Кр. FF 14 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати