X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed + Кр. FF ST 14 '21
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed + Кр. FF ST 14 '21

Код товару: 015 178
Артикул: 313240
31 168.00 грн
38 950.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels E-Speed - Швидкісна аматорська "гігантська" модель з радіусом 18 метрів, продовжувач i.Speed ​​минулого року, прокачаний новою амортизацією HEAD EMC. Якщо ви досвідчений лижник і хочете більше швидкості в трасі, то вам просто необхідно спробувати лижі з більшим радіусом, щоб прогресувати далі. E-Speed ​​- це якраз те, що потрібно для цього: не дивлячись на довший радіус, це дуже комфортна модель для набору швидкості. Вона не так строга, як її старша сестра E-Speed ​​PRO, не напружує жорсткістю - товщина пластин титаналу 0,6 мм (НЕ 0,8 мм), більш м'які стінки і інтерфейс. Так що дана модель більш лояльна і не настільки вимоглива до фізичної форми або техніки лижника, як її "цеховий" варіант, дозволяє швидко перейти в більш короткі дуги і без проблем скинути швидкість. Зате дає приголомшливу можливість кататися довгими дугами на реально високій швидкості більш розслаблено, не вимагає постійної напруги. На цій моделі можна відчути себе справжнім спортсменом: ведеш лижі і кайфуєш від цієї швидкості. В сезоні 20/21 в носку та п'ятці лиж вбудована новітня електронна система HEAD EMC - вона активно пригнічує вібрації, стабілізує лижі і робить їх ще більш чіпкими на льоду. Рекомендуються досвідченим любителям і експертам для катання по підготовлених трасах. Комплектуються новими спортивними кріпленнями FF ST 14.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Прогин: Rebel Камбер 100%;
 • Активне придушення вібрації EMC,
 • Graphene;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race, гаряче нанесення мазі;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate EVO 14;

Геометрія (боковий виріз)
Ростовка Носок Ширина талії П'ятка Радіус
165 117 67 98 15.1
170 118 68 99 15.9
175 118 68 99 17
180 118 68 99 18
185 119 68 100 18.9

Радіус, м 18.0 / 180
Геометрія, мм 118/68/99 (180 см)
Ростовки,які випускаються,см 165 / 170 / 175 / 180 / 185
Кріплення FF ST 14
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Speed + Кр. FF ST 14 '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати