X
Гірські лижі Head WC Rebels e-SL + Кр. FF 14 GW '24
Купити

Гірські лижі Head WC Rebels e-SL + Кр. FF 14 GW '24

Код товару: 746 497
Артикул: 313203
37 499.00 грн
49 999.09 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WC Rebels e-SL— оновлений у сезоні 23/24 цивільний слаломний болід. Спортивний дерев'яний сердечник, два шари титаналу 0,6 мм з додаванням графену наділяють його не тільки міццю і маневреністю, а й правильним балансом. При правильному веденні тримає найчистішу дугу. На високій швидкості вимагає від лижника контролю і техніки, за їх наявності дає змогу кайфувати. На середній швидкості менш вимоглива.

 • Носок і хвіст у e-SL жорсткіший, а центр м'якший - це дає підвищений для слаломної моделі швидкісний ліміт, стабільність і універсальність.
 • Експертам і адептам дасть змогу відточити техніку різаного закритого повороту і насолоджуватися чистою дугою в крайніх кутових положеннях. Просунутим - чудовий шанс удосконалювати навички.
 • У носку і хвості лиж вбудована подвійна електронна система HEAD EMC - вона активно пригнічує вібрації і стабілізує лижі: Вас приємно здивує їхня чіпкість на льоду.
 • Комплектуються спортивними кріпленнями FF 14 GW.
 • Для досвідчених лижників і експертів, які віддають перевагу слаломній техніці.

Особливості:
 • Швидкість Висока швидкість
 • Майстерність Експерт, Просунутий
 • Рельєф Траса 100%
 • Прогин Rebel Camber 100%
 • Конструкція: Graphene WorldCup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Технології: Активне придушення вібрації EMC, Graphene; Швидкісна база UHM C зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate EVO 14


Радіус, м 12,0/160
Геометрія, мм 122-68-107 (160)
Ростовки,які випускаються,см 150 / 155 / 160 / 165 / 170
Кріплення FF 14 GW
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

EMC Система Energy Management Circuit - призначена для заспокоєння і придушення негативних вібрацій, які виникають у лижах під час спуску, і які, якщо їх не прибирати, можуть сильно ускладнити контроль над лижами і негативно вплинути на стійкість лиж у дузі.

Фізично система EMC складається з керамічних п'єзо-елементів, резисторів і графенових провідників, які розташовані у двох місцях: на мисці лижі перед кріпленням і на хвості лижі відразу за зоною кріплень.

Таким чином, вантажна область лиж виявляється "підресореною" системою EMC з обох боків, система блокує негативні впливи від тих ділянок лиж і контактних ділянок канту, на які припадає основне вібро навантаження під час ковзання лиж.

Запатентовану систему на базі технології EMC реалізовано доволі просто: у ключових зонах лижі розміщено подвійні замкнені електричні схеми, що складаються з керамічних п'єзоелементів, резисторів, провідників і контролерів. Завдяки використанню цієї системи можна активно впливати на робочі характеристики лиж. Електроніка ефективно гасить вібрації носка і п'яти лиж, що виникають під час руху.

Технічне рішення являє собою розвиток добре відомих любителям гірських лиж HEAD електронних систем управління HEAD Chip, Intelligence і Kers. HEAD EMC - це керамічні п'єзоелектричні елементи, з'єднані в єдину електричну схему з провідниками, резисторами і контролерами.

Коли пластини п'єзоелементів коливаються, вони посилають електроенергію в графено-карбоновий провідний контур, з'єднаний з резистором, який і заспокоює вібрацію. Електроенергія, що виробляється при виникненні вібрацій, використовується для їх максимально швидкого гасіння. Вібрація заспокоюється швидше, а траєкторія руху лиж стає більш плавною і точною. Керамічні п'єзоелементи і контури опору розташовуються і в передній, і в задній частинах лижі, тобто електроніка контролює всі схильні до вібрацій зони лиж. У результаті роботи системи EMC негативні вібрації швидко гасяться, хід лиж стає більш плавним, підвищується стабільність ведення лиж.
emc

Ще один плюс застосування електроніки для стабілізації ковзання лиж: завдяки системі HEAD EMC можна виготовити більш м'які лижі без шкоди для їхньої стабільності. Адже для того, щоб лижі по дузі йшли максимально стабільно, в конструкції необхідно використовувати товсті шари металу і потужне дерев'яне осердя, що призводить і до збільшення жорсткості всієї конструкції. Менш жорсткі лижі з системою EMC протистоять вібраціям набагато ефективніше, ніж жорсткі лижі без електронної системи. Завдяки електроніці лижі можна зробити менш жорсткими, їх легше прогинати в повороті, ними легше керувати. А значить - можна кататися активно і на високому рівні технічності цілий день, втомлюючись менше.

Для наочнішого пояснення роботи EMC системи Head випустив демонстраційну модель лиж, яка може бути пов'язана через Bluetooth з будь-яким планшетом або телефоном, і тепер кожен може перевірити ефективність нової технології.

Зняття негативних вібрацій з лижі відмінно відчувається ногами - лижі йдуть набагато м'якше, водночас стійкість вища, хватка кантів жорсткіша, лижі краще контролюються. Ефективність роботи системи особливо помітно відчувається на жорсткому схилі і на більш високій швидкості. Але найголовніше за відчуттями - це чіткість і м'якість ведення лиж без звичних всюдисущих вібрацій, потряхувань і ударів по ногах. Не можна сказати, що абсолютно "все і вся" вібрації прибираються на 100%, але, як показали тести, різниця вельми відчутна.


 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC Rebels e-SL + Кр. FF 14 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати