X
Head WorldCup Rebels i.SL + Кр. FF EVO 14 '20
Купити

Head WorldCup Rebels i.SL + Кр. FF EVO 14 '20

Код товару: 746 497
Артикул: 313209
Доставка 1-4 дні
19 499.00 грн
29 700.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels i.SL - це гостра, як бритва, точна, слаломна машина! Спортивний дерев'яний сердечник, два шари титаналу 0,6 мм з додаванням графену наділяють її не тільки міццю і маневреністю, а й правильним балансом, за рахунок якого вона неймовірно стабільна у всіх фазах повороту. З технологією KERS досить серйозно і різко відстрілює в кінці дуги, до чого потрібно бути готовим фізично і морально - зате може дати неймовірний драйв під час перекладання з повороту в поворот з широкими виносами. Відчуття, як від дорогого спортивного автомобіля, чітко і жваво маневрового в поворотах на високій швидкості без жодних проблем. Любить короткі і середні радіуси, довгі не для неї, при правильному веденні тримає найчистішу дугу. На високій швидкості вимагає від лижника серйозної фізичної форми і поставленої техніки. На середній швидкості менш вимоглива, але у вас може виникнути непереборне бажання вдосконалюватися і працювати над собою, щоб довести її до швидкісного ліміту. Експертам і адептам дозволить відточити техніку різаного закритого повороту і насолоджуватися чистою дугою в крайніх кутових положеннях. Для досвідчених лижників - відмінний шанс удосконалювати слаломні навички. Для підготовленої траси.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Прогин: Rebel Камбер 100%;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate EVO 14

Радіус, м 11.5 / 160
Геометрія, мм 125 - 68 - 109 (160)
Ростовки,які випускаються,см 150/ 155 / 160 / 165 / 170
Кріплення FF EVO 14
Рік 19 - 20

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Head WorldCup Rebels i.SL + Кр. FF EVO 14 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати