X
Гірські лижі Head WC Rebels i.Shape Pro + Кр. PR 11 GW '19
Купити

Гірські лижі Head WC Rebels i.Shape Pro + Кр. PR 11 GW '19

Код товару: 247 121
Артикул: 313408
8 999.30 грн
16 998.96 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head WC Rebels i.Shape Pro - Нова модель для тих хто удосконалюється - якщо ви не експерт, то все одно можете прогресувати до більш високого рівня на лижах зі спортивним дизайном. Ця модель для гірськолижників, що катаються на середніх і невеликих швидкостях - вона приємно вас здивує невтомністю і легкістю. i.Shape Pro допоможе вам прогресувати в вашому катанні весь день і кожен день без напруги - радіус 13,4 метрів універсальний і лояльний. Легка, але дуже міцна конструкція з тітаналом і сайдволами дадуть вам хорошу підтримку та необхідну, але не надмірну пружність. Добре ставиться на кант в середніх дугах - торсійнна жорсткість лиж на досить хорошому рівні. Також на лижах встановлена ​​практичний металевий захист лижі. Для підготовленої траси.

Радіус, м 13.4 (170)
Геометрія, мм 128 / 70 / 108
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PR 11 GW
Рік 18 - 19

  • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

  • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

  • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC Rebels i.Shape Pro + Кр. PR 11 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати