X
Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR + Кр. SLR 7.5 GW '21
Купити

Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR + Кр. SLR 7.5 GW '21

Код товару: 746 686
Артикул: 314140
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head WC i.Race Team SLR - Гоночний снаряд для молодшого покоління майстрів траси, з гарним рівнем катання, які полюбляють швидкість. Основа аналогічна спортцеховим моделям — сендвіч Worldcup з титаналом та графеном, але використано менше посилень, тому ця модель не така агресивна. Відмінна модель для спортшколи — універсальна та не така сувора та спеціальна, як цех. Для дітей та юніорів, налаштованих на навчання або прогресування. Зручний рейковий інтерфейс SLR Pro та кріплення SLR 7.5 дозволяють швидко налаштувати або переналаштувати кріплення під будь-який розмір черевика.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich.
 • Сердечник: дерево.
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,5 мм, графен.
 • UHM C база зі структурою.
 • Інтерфейс: платформа SLR Pro.
 • Кріплення: SLR 7.5 GW AC BRAKE 78 [H].
 • Швидкість: висока та середня.
 • Майстерність: експерт, просунутий.
 • Рельєф: траса 100%.
 • Радіус бічного вирізу: 10,8/140.
 • Прогин: Rebel-кембер 100%.

Радіус, м 10.8 (140)
Геометрія, мм 111 - 67 - 95 (140 см)
Ростовки,які випускаються,см 100 / 110 / 120 / 130 / 140 / 150 / 160
Кріплення SLR 7.5 GW
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • Structured surface

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR + Кр. SLR 7.5 GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати