X
Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR2 + Кр. SLR 4.5 AC '19
Купити

Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR2 + Кр. SLR 4.5 AC '19

Код товару: 247 242
Артикул: 314148
Доставка 1-4 дні
5 999.43 грн
11 999.13 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head WC i.Race Team SLR2 - для молодшого покоління майстрів траси, з експертним рівнем катання, що люблять швидкість і вже вміють її контролювати. Основа жорсткої конструкції аналогічна спортцеховим моделям - сендвіч Worldcup з титаналом і графеном, крім того додана посилена поверхня стійка до пошкоджень. Відмінна модель для спорт школи - універсальна і не така жорстка, як юніорський спортцех. Для дітей і юніорів, налаштованих на прогрес. Зручний рейковий інтерфейс SLR2 дозволить швидко налаштувати або переналаштувати кріплення під будь-який розмір черевика.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,5 мм, графен;
 • UHM C база зі структурою
 • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail2

Радіус, м 10.8 (140)
Геометрія, мм 109 - 66 - 93 (120 см)
Ростовки,які випускаються,см 100 / 110 / 120 / 130 / 140 / 150 / 160
Кріплення SLR 4.5 AC
Рік 18 - 19

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • Structured surface

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC i.Race Team SLR2 + Кр. SLR 4.5 AC '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати