X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Race Pro + Кр. FF ST 16 '22
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Race Pro + Кр. FF ST 16 '22

Код товару: 748 596
Артикул: 313250
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head WorldCup Rebels E-Race Pro - Агресивна цехова RD конструкція на Race Карві з радіусом 14 метрів - WC Rebels E-Race Pro заслужено входить в топ кращих середньо радіусних гоночних моделей. Дуже універсальний і над стабільний Рейс карв - продовжувач i.Race Pro минулого року, прокачаний новою амортизацією HEAD EMC. E-Race Pro посилений цеховим титанатом 2 * 0,8 мм з графеновим шаром, що разом зі 100% камбером дає супер контроль і найпотужнішу динаміку. Сердечник лижі більш щільний і потужний, сайдволи виконані з жорсткого фенолу, так само як у всього сімейства RD. Плаваюча платформа WCR 14 дозволяє лижі правильно працювати і рівномірно гнутися в найкрутіших нахилах. Така 100% цехова начинка дає велику перевагу на трасі - супер контроль, супер стабільність і понад точне управління. Будьте обережні: цей Ferrari має 600 к.с під капотом і дуже чутливу педаль газу. При активному завантаженні і вертикальній роботі дає потужну і дошкульну віддачу. В сезоні 20/21 в носку і п'ятці лиж вбудована новітня електронна система HEAD EMC - вона активно пригнічує вібрації і стабілізує лижі: Вас приємно здивує їх чіпкість на льоду. Сподобається досвідченим лижникам і експертам, які віддають перевагу активному, агресивному катанню. Комплектуються новими спортивними кріпленнями FF ST 16.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,8 мм,
 • Graphene;
 • Прогин: Rebel Камбер 100%;
 • Активне придушення вібрації EMC,
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race, гаряче нанесення мазі;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate WCR 14;

Геометрія (боковий виріз)
Ростовка Носок Ширина талії П'ятка Радіус
160
120 67 101 12.7
165 121 68 101 13.6
170 121 68 102 14.4
175 122 68 102 15.3
180 123 69 103 16.3

Радіус, м 14.4 / 170
Геометрія, мм 121/68/102 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 160 / 165 / 170 / 175 / 180
Кріплення FF ST 16
Рік 21 - 22

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, титаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищує жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels E-Race Pro + Кр. FF ST 16 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати