X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race Pro + Кр. FF EVO 16 X '19
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race Pro + Кр. FF EVO 16 X '19

Код товару: 247 083
Артикул: 313258
Доставка 1-4 дні
17 399.37 грн
30 855.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels i.Race Pro - це найгарячіша новинка сезону 2019! Багато хто любить лижі з спорт цеху, так як вони дають максимальний контроль і підтримку на супер швидкості. Але зазвичай цех досить суворий по вибору: або слалом - або гігант, навіть хоч і аматорський. Але тільки не тепер! Цехова RD конструкція на Race карві з універсальним радіусом 14 метрів - це той довгоочікуваний хіт, який порадує як сильних експертів, так і колишніх спортсменів.Насправді, ця модель може звільнити багатьох серйозних лижників від мук вибору, що ж взяти в гори для траси.

Усередині i.Race Pro є цеховий титанал 0,8 мм з графеновим шаром, що разом зі 100% камбером дає супер контроль і найпотужнішу динаміку. Сердечник лижі більш щільний і потужний, сайдволи виконані з жорсткого фенолу, так як у всього сімейства RD.

Жорстка плаваюча платформа RACE WCR 14 дозволяє встановити амортизаційний демпфер, що підвищує стабільність і поліпшує віброгасіння. Така 100% цехова начинка дає велику перевагу саме на високій швидкості - супер контроль, супер стабільність і надточне управління.

Швидкісна межа такої моделі з радіусом 14 метрів зсувається в бік нескінченності. Це не просто спорткар - це блискавка. Для підготовленої траси.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,8 мм, графен;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race, гаряче нанесення мазі;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate WCR 14;
 • Передбачена можливість встановити амортизаційний демпфер (арт. 163081 - опціонально)

Радіус, м 14,4 / 170
Геометрія, мм 122 - 68 - 102 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 160 / 165 / 170 / 175 / 180
Кріплення FF EVO 16 X
Рік 18 - 19

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • RD Racing Top Sheet

 • Rebel Camber

 • UHM C Base

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race Pro + Кр. FF EVO 16 X '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати