X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Speed Pro + Кр. FF EVO 16 '19
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Speed Pro + Кр. FF EVO 16 '19

Код товару: 247 074
Артикул: 313228
17 399.37 грн
41 209.60 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Head WorldCup Rebels i.Speed Pro - Оновлена ​​і найшвидша з "цивільних" гігантських моделей - вона по праву тримає пальму першості як аматорська G в колі експертів та колишніх спортсменів. І це зрозуміло, тому що конструкція цих гоночних лиж аналогічна спортцеху.

Усередині i.Speed ​​PRO є цеховий титанал 0,8 мм з графенових шаром, що дає необхідний контроль і динаміку. Сердечник лижі більш щільний і потужний, сайдволи виконані з жорсткого фенолу, як і у моделей сімейства RD. Жорстка плаваюча платформа RACE WCR 14 дозволяє встановити амортизаційний демпфер, що підвищує стабільність і поліпшує віброгасіння. Така 100% цехова начинка дає велику перевагу саме на високій швидкості: супер контроль, супер стабільність і надточне управління.

Від GS RD цю модель відрізняє за фактом тільки геометрія: радіус 18 метрів замість 25-30, як у більшості гігантів FIS. В результаті маємо чудові лижі для високих швидкостей, які підходять для катання не тільки по прапорам GS, але і для звичайних трас.

18 метровий радіус дозволяє кататися швидко, але в той же час досить комфортно. Навіть у невеликій ростовці лижі поводяться дуже стабільно - це один з найбільш вдалих варіантів "громадянського" GS для експертів. Рекомендуються для катання по підготовлених трасах.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,8 мм, графен;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race, гаряче нанесення мазі;
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate WCR 14;
 • Передбачена можливість встановити амортизаційний демпфер (арт. 163081 - опціонально)

Радіус, м 18.0 / 180
Геометрія, мм 119 / 68 / 99
Ростовки,які випускаються,см 170 / 175 / 180 / 185
Кріплення FF EVO 16
Рік 17-18

 • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction - Конструкція є модифікацією класичного сендвіча з дерев'яним сердечником, тітаналом і сайдволом. Відмітна особливість в порівнянні з класичною конструкцією в наступному:
  - верхній шар ламінату лежить не просто плоскою пластиною (як на звичайному сендвічі), а куточком, як би трохи обіймаючи дерев'яний сердечник зверху. А вже до цієї кришки кепа (cap) знизу підведена опора у вигляді бічної стінки з жорсткого пластика ABS - сайдвол.
  - це забезпечує більший захист сердечника при ударах зверху і збоку - наприклад, від повсякденних ударів кантами однієї лижі об іншу.
  - завдяки цьому (ламінат зігнутий куточком зверху) також трохи підвищується жорсткість і стабільність всієї конструкції.
  - на пластини титаналу в необхідних місцях наноситься додаткове посилення графену.
  Перед вами одна з найбільш надійних, реактивних, заряджених конструкцій. З невеликими змінами в пропорціях матеріалів вона дуже успішно застосовується в багатьох спортивних, експертних і універсальних моделях лиж (серії i.Supershape, Chip, Monster, Instinct).

Зберегти

 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Speed Pro + Кр. FF EVO 16 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати