Head сезон 2023-24: Інновації лиж та черевиків

Компанія Head, австрійський бренд, відомий своєю продукцією для лижників та сноубордингу, успішно відновилася після викликів, створених пандемією Covid-19. Компанія перевищила свої цілі та зберегла стабільну позицію на ринку. Незважаючи на широкомасштабні затримки, які вплинули на виробників цього року, Head зміг підтримати відносно своєчасні надходження. Попри те, що бренд не впроваджує широкомасштабних змін на прийдешній зимовий сезон 2023-24, він акцентує увагу на своїх потужних лінійках. Так спортивна лінійка змінилася не тільки візуально,а й отримала дещо нову геометрію - зменшується ширина носків лиж та збільшуються радіуси. В лінійці спортивних лиж також є очікуване поповнення слаломна лижа в виконанні Pro - Worldcup Rebels e-SL Pro Ski. Змін зазнали також лінійка лиж Joy та колекції черевиків Edge.
Лінійка лиж Joy:
Найважливішою інновацією цього зимового сезону є оновлення лиж Joy. Ця колекція пройшла повний редизайн, включаючи технологію EMC та використання графену для подальшого полегшення лиж. Хоча структура та розміри лиж змінилися, назви моделей залишилися ті самі, включаючи моделі Power Joy, Total Joy, Super Joy (іконічна модель серії), Absolut Joy, Real Joy та Pure Joy. Модель Epic Joy більше не буде доступною. Додатково, топові три моделі Joy матимуть технологію Protector, спрямовану на зменшення травм передньої хрестоподібної зв'язки під час падінь завдяки включення п'яточного елемента на рейках, що дозволяє здійснювати 7 мм бічного руху з кожного боку. Щодо цін, діапазон від 470 до 990 євро для моделі Power Joy з кріпленням Protector, тоді як популярний Super Joy тепер коштують 700 євро (780 євро з Protector).


Oblivion:
Розширюючи свої можливості для любителів парку, Head представляє дві нові моделі у лінії Oblivion: Oblivion 102 та 116. Розроблені для вільного стилю на беккантрі, ці лижі з подвійним пом'якшенням були розроблені спільно з канадським лижником Коулом Річардсоном. Цей крок дозволяє Head диверсифікувати свій вибір фрірайду, пропонуючи грайливі лижі за більш доступною ціною порівняно з серією Kore, ціни на які становлять від 450 євро за модель 79 до 700 євро за модель 116, обладнаних кріпленням Attack 14.


Кріплення:
Технологія Protector від Head, спочатку присутня лише у кріпленнях PR13 та Attack13, тепер інтегрована в модель SLR11, спеціально призначену для лижниць.

Колекція черевиків Edge:
Колекція Edge пройшла всебічний редизайн на зимовий сезон 2023-24. Вона має новий дизайн та конструкцію зовнішнього черевика, які все ще акцентують на трьох ключових характеристиках, які сприяли успіху Edge: комфортна ширина 102 мм, ефективна передача потужності за допомогою язичка Hi-Top Shell та поліпшеному режиму ходьби завдяки підошві Gripwalk та системі відкривання. Варіанти жорсткості варіюються від 100 до 130 для чоловіків та від 85 до 105 для жінок. Структура цін коливається від 400 євро до 560 євро за модель з найвищою жорсткістю.


Оновлення взуття:
У відділі взуття серія Raptor отримує косметичне оновлення, де Raptor 140 Black перетворюється на 130 Black, тоді як 140 White залишається незмінним. Ряд Formula також піддався косметичним змінам з введенням позначень LV (98 мм) та MV (100 мм). Моделі Kore залишаються без змін, але незначне коригування спостерігається в дитячій категорії з переходом від позначення "Z" до "J" у назві, а також зміною кольору з жовтого на синій, віддзеркалюючи новий дизайн "Speed Blue", натхненний світом автогонок.

Porsche Series
Ще у сезоні 2022-23 стартувала колаборація Head | Porsche, завдяки якій на світ з'явилися ексклюзивні моделі гірських лиж і аксесуарів з фірмовим дизайном Porsche. Усі найдрайвовіші, найнадійніші та найяскравіші рішення в галузі конструкції та VIP-дизайну отримали своє втілення в цій серії.Ці два спортивні бренди продовжують свою успішну співпрацю після запуску перших спільних продуктів минулої осені. Друге покоління знову включає дві моделі лиж, а також лижний одяг та спорядження - і повторює культовий дизайн нового 911 Dakar. Продукти будуть доступні на початку цього гірськолижного сезону.


Висновок:
В міру розширення свого асортименту із інноваційними дизайнами лиж та черевиків на зимовий сезон 2023-24, бачимо, що вірність бренду технологіям, продуктивності та безпеці залишається очевидною. Здатність компанії адаптуватися та вдосконалювати свої продуктові лінійки демонструє її відданість лижникам


Всі новини
Новини