Helly Hansen

 Компанія Helly Hansen була заснована в 1877 році Хеллі Юелем Хансеном - капітаном норвезького морського флоту. Хеллі Хансен почав свою трудову діяльність у 15 років як моряк, в 35 років він уже став капітаном. 

 Хеллі Хансен і його дружина Маргарет Марен вирішили проблему захисту моряків від примх суворої північної природи, з'єднавши грубу лляну тканину і льняне масло. Вони сконструювали і пошили куртки, штани і капелюхи, просочили їх лляною олією які осушували перед відкритим полум'ям. Таким чином, з'явився перший в світі водостійкий одяг, який відразу завоював велику популярність. 

 У далекому 1877 році було продано 2 000 виробів. З цього моменту почалася історія марки Helly Hansen. Впродовж наступних 5 років їх кількість збільшилася в 5 разів і досягла 10 000 одиниць. Концепція використання одягу високої якості за розумною ціною для активного відпочинку була тріумфальною. 

 У 1931 році був запропонований новий матеріал Лін-О, який дуже легкий і тонкий. Його можна було фарбувати у різні кольори і використовувати для виготовлення вологостійкого одягу для різних категорій. 

 Справжньою сенсацією для Helly Hansen було створення матеріалу Helox в 1949 році - тонкого і прозорого ПВХ. Вологонепроникні плащі та капелюхи, зшиті з нього, користувалися великим попитом. Щомісяця вироблялося 30 000 одиниць з Helox. 

 У 1980 р. з'явився новий дихаючий, мембранний матеріал - власна розробка компанії - названий Htlli Tech. Одяг з Htlli Tech технологією надійно захищає від проникнення вологи (дощ, сніг) ззовні і в той же час випускає зайві випаровування тіла, що виділяються в результаті інтенсивних фізичних навантажень, назовні. Це означає, що одяг з такого матеріалу дихає. 

 Одяг Helly Hansen, який спочатку був створений для захисту моряків від негоди, широко використовується і в інших сферах діяльності: будівництва, рибальства, промисловості. 

Детальніше на сайті виробника: hellyhansen.com