X
Намет High Peak Fermo 3 Nimbus Grey
Купити

Намет High Peak Fermo 3 Nimbus Grey

Код товару: 015 076
Артикул: 928954
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

High Peak Fermo 3 Nimbus Grey - комфортний тунельний намет для трьох осіб із великим тамбуром для проживання і зберігання похідного спорядження. Передня й бічні двері забезпечують зручний вхід у намет. Велике бічне сітчасте вікно призначене для більшої вентиляції. Фронтальні прозорі вікна з ПВХ наповнюють приміщення світлом, а внутрішні фіранки сприяють усамітненню. Три регульованих вентиляційних вікна забезпечують безперервний приплив свіжого повітря. Для повноцінної роботи тримайте їх завжди відчиненими. Задній вхід створює місце для зберігання речей і забезпечує додаткову вентиляцію.

Підлога тамбура, фіксована до передньої частини внутрішнього намету, і бризковик не пропускають бруд усередину. Простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом забезпечує циркуляцію повітря й мінімізує утворення конденсату. У сутінку добре помітні відтяжки й зелена стрічка вздовж нижньої частини намету. Дуги мають відповідне колірне маркування для зручності встановлення. Міцні 5-міліметрові сталеві кілочки підходять для кріплення намету на твердому ґрунті. Герметичні водонепроникні шви не пропускають вологу всередину. Фірмова система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control дає змогу регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов завдяки знімній стулці на двері. Сітчаста частина дверей спальні захищає внутрішній намет від комах. Клапан на блискавці всередині легко регулюється й акуратно поміщається в зручну для зберігання кишеню. Затемнений внутрішній намет не пропускає світло, даючи змогу виспатися тим, хто пізно встає.
Тканина зовнішнього тенту має алюмінійоване покриття для додаткової термоізоляції й пройшла випробування за стандартом UV STANDARD 801, забезпечуючи найнадійніший захист від сонця просто неба. UV STANDARD 801 — одна з найсуворіших систем тестування й сертифікації одягу та текстилю у світі. Процес тестування визначає UPF — коефіцієнт захисту від ультрафіолету для текстилю. На відміну від інших стандартів ультрафіолетового випромінювання, які тільки тестують текстиль у новому та сухому стані, UV STANDARD 801 також тестує сонцезахисний текстиль у реальних умовах використання. Це пов'язано з тим, що за повсякденного використання захист від ультрафіолету часто різко знижується через вологість, розтягування, стирання та прання. Намет High Peak Fermo 3.0 Nimbus Grey (10253) ідеально підходить для молодих сімей або друзів, які насолоджуються відпочинком на природі.

Особливості:

 • 3 входи з захистом від негоди.
 • Місткий тамбур із підлогою.
 • Алюмінійоване покриття зовнішнього тенту для додаткової термоізоляції.
 • Зовнішній тент із захистом від УФ-променів.
 • 2 фронтальних прозорих вікна з ПВХ для доступу світла.
 • Велике бокове вікно з москітної сітки для додаткової вентиляції.
 • Проклеєні шви дна та тенту.
 • Фірмова система вентиляції Vario Vent Control.
 • 3 регульованих вентиляційних вікна.
 • Москітна сітка на дверях спальні.
 • Затемнена спальня для комфортного сну.
 • Блискавки SBS.
 • Кріплення для ліхтаря.
 • Органайзер і внутрішні кишені для речей першої потреби.
 • Кольорове маркування дуг для простоти встановлення.


Кількість людей 3
Вага повного комплекту, кг 7.2
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас Дуги зі скловолокна Ø 9.5 мм
Зовнішній тент 90T Polyester Alu UV Protect 80, 3000 мм вод. ст.
Підлога Polyethylene (поліетилен)
Внутрішній намет Breathable Polyester (повітропроникний поліестер)
Спальне місце, см 220 х 200, висота 140
Колір внутрішнього намету Чорний
Колір зовнішнього намету Cірий
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Намет High Peak Fermo 3 Nimbus Grey


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати