Гірськолижний курорт в Єгипті?

 Відпочинок в Єгипті, у більшості людей викликає асоціації з морем, прекрасними пляжами і пірамідами, а так само з усіма супутніми розвагами: сафарі на джипах у пустелі, перегони на верблюдах та інше. Єдине з чим не виникає асоціацій у приїжджих сюди туристів, так це зі снігом і зимовими розвагами.

 Однак найближчим часом все може змінитися. Як нещодавно заявив Арно Палю, генеральний директор «Majid Al Futtaim Leisure», їхня фірма готова приступити до робіт зі зведення грандіозного сноупарку з гірськолижним схилом. Вказана навіть дата відкриття нового комплексу - вересень 2014 року.

 Зрозуміло про повноцінний гірськолижний спорт мова не йде, сноупарк буде носити скоріше розважальний характер, але покататися на сноуборді або гірських лижах по трасі довжиною в кілька сот метрів відпочиваючі зможуть.

 Крім того, новий комплекс буде включати в себе великий торговий центр. Очікувана кількість відвідувачів на рік, яку зможе обслуговувати даний сноупарк - 800 тисяч. Компанія Majid Al Futtaim Leisure (MAF) була заснована арабським мільярдером Мажид Аль Футтаімом в 1992 році, і з тих пір її діяльність перетворилася на бізнес світового значення. Компанія запровадила в життя такі грандіозні проекти як: величезний торговий центр в Мірдіфе (Mirdif City Centre), в якому знаходиться центр польотів в невагомості і всі бажаючі зможуть відчути радість вільного польоту.

 Так само в Дубаї Majid Al Futtaim Leisure побудувала другий за величиною торговий центр Mall of the Emirates (він поступається тільки канадському West Edmonton Mall), де знаходиться критий сніжний спуск висотою більше 60 метрів. Саме подібний комплекс і послужить прототипом нового сноупарку в Єгипті.


Всі новини
Новини