Гірськолижного курорту на Ай-Петрі не буде

На думку мера Ялти Олексія Боярчука, на горі Ай-Петрі ніколи не буде гірськолижного курорту світового рівня. Про це він повідомив в інтерв'ю газеті «Сегодня».

 «Я бачив гірськолижні курорти і уявляю, чого чекають люди. Як би гірко не було, можу сказати: на Ай-Петрі ніколи такого не буде. У нас найбільший спуск - 1200 м, тоді як на хороших курортах - 14 км. Тому у нас може бути тільки курорт місцевого значення. - Заявив мер Ялти. - Інші викручуються за рахунок снігових гармат, але, щоб тут поставити таку, потрібна промислова вода. А на Ай-Петрі її треба тягти або з Ялти, або з Бахчисараю».

 Також Боярчук повідомив, що проблема із шалманами на Ай-Петрі залишається невирішеною. На його думку, для того, щоб знести незаконні точки і при цьому не втратити туристів, необхідно створити умови для інвестора, який облаштує плато.

 «Точки громадського харчування на плато працюють з порушенням санітарних норм, хоча деколи я і сам їм в цих закладах. За законом, їх необхідно прибрати. Але тоді потрібно зробити план забудови Ай-Петрі, провести туди воду, взяти хорошого інвестора, який побудував би ресторани, стоянки для машин. А якщо просто все знести сьогодні, то завтра люди туди не поїдуть, і ми просто втратимо ще одне привабливе для туристів місце », - переконаний мер.

Джерело: Allcrimea.net


Всі новини
Новини