Готуй сани влітку

 Сезон 2008–2009 вже скоро завершується, але попереду новий зимовий сезон 2009-2010, який традиційно зустріне Вас ще більшою кількістю приємних новинок.
 
Попереду літо і радісний період відпусток, але це не привід забути про ТК «Буковель» аж до наступної осені. Згадайте старе прислів’я: «Готуй сани влітку». Саме тому ми пропонуємо готувати лижі ще цієї весни і переконатись, що тільки так і слід робити, адже тільки з 20.03.2009 до 20.04.2009 Ви маєте можливість скористатись новою акцією від курорту «Буковель» та придбати абонементи на катання за неймовірно низькими цінами.

 Пропозиції акції прості та зрозумілі: придбавши будь–яку опцію (на кількість підйомів чи на дні) згідно акції «Раніше плануєш – дешевше купуєш - 09-10», Ви зможете придбати ще дві картки: перша - на аналогічну кількість разів, друга - на еквівалентну кількість днів за неймовірно низькими цінами - цінами відповідно до акції лояльності «Дешевше не буває-2009».

Ціни згідно акцій: «Раніше плануєш – дешевше купуєш - 09-10».

 Дешевше не буває - 09»

Ціни, які чекають на Вас у касах курорту, в сезон

 Але на цьому переваги даної акції не закінчуються. Додатково до вже придбаних абонементів за ціною акції «Дешевше не буває - 2009» Ви маєте можливість придбати будь-яку кількість абонементів на катання та прокат спорядження на період та за цінами акції «Все і одразу-3»

Абонементи придбані за акцією «Весняна» починають діяти тільки з початку зимового сезону 2009 - 2010 і є дійсними до їх повного використання.

 Для тих, хто бажає придбати абонементи на наступний сезон , - це найкраща нагода зекономити та отримати незмінно гарний настрій протягом цілого літа. Порівняйте ціни на абонементи за акцією «Весняна» з цінами, що будуть діяти безпосередньо в сезон, і Ви зрозумієте, що готувати свій наступний зимовий відпочинок потрібно саме навесні.

 Все змінюється. Однак незмінними залишаються тільки найнижчі ціни на катання та якісно підготовлені схили. Все це можливо тільки в країні «Буковель».

 N.B. Зверніть увагу! Всі , хто скористався акцією «Раніше плануєш - дешевше купуєш - 09-10» до 20.03.2009 , зможуть придбати абонементи за спеціальними цінами акції «Весняна». Після закінчення дії акції «Весняна» така можливість втрачається.

Bukovel.com


Всі новини
Новини