X
Спальник Husky Apollo ladies -20
Купити

Спальник Husky Apollo ladies -20

Код товару: 236 571
Артикул: HSKSL.B.-007
Доставка 1-3 дні
3 479.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника

Спальник Husky Apollo ladies -20

Відмінний яскравий жіночий дизайн, анатомічний жіночий крій, антиковзаючі смуги, внутрішня флісова підкладка в капюшоні, дві (зовнішня та внутрішня) кишені, люмінесцентні елементи - це ще не всі переваги цієї моделі. Комфорт в спальному мішку Husky Apollo Ladies підвищується за рахунок короткої блискавки в нижній частині спальника.

Спальний мішок Apollo Ladies наповнений чотирьохканальними порожнистими волокнами 2х200 гр/м2 eXtherm-pro insulation. Зовнішній матеріал 40D 240T Tactel RipStop Nylon та внутрішній матеріал Soft Nylon + мікрофліс. Зручний спальний мішок, і в морозну ніч.

Особливості:

 • Заповнений чотириканальними порожнистими волокнами
 • Яскравий дизайн
 • Антиковзаючі смуги
 • Блискавка є як правостороння, так і лівостороння
 • Можливість з'єднання двох спальних мішків
 • Вентиляція в нижній частині спального мішка
 • Компресійний мішок
 • Анатомічний жіночий крій
 • Капюшон з фіксацією для килимка
 • Зовнішня кишеня для дрібних предметів
 • Комір

Температура, °C min, comfort, max -20 -12 -6
Вага спальника, кг 2.270
Упаковка, см 43 х 28
Розмір, см 85 х 220
Наповнювач Extherm-pro insulation
Наповнювач, г 2х200 гр/м2
Внутрішній матеріал Soft Nylon, Мікрофліс в капюшоні
Зовнішній матеріал 40D 240T Tactel RipStop Nylon
Фурнітура -
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Husky Apollo ladies -20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

 Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодніх умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїзджати у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутне одіяло з капюшоном або без нього.

Отже перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

 

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

 Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі більшій +20 – жарко.

 

НАПОВНЮВАЧ

 Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

 Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

 

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ

 Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'ягкості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні лекші і менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

 

РОЗМІР

 Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий то в ньому буде холодно, якщо замалий то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

 Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент

 


Oчистити все
Застосувати