X
Спальник Husky Army -17
Купити

Спальник Husky Army -17

Код товару: 010 878
Артикул: HSKSLB-017
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Husky Army -17 — гарантія 3-сезонного комфорту. Він, в першу чергу, призначений для поїздок на природу, водного туризму, а також і для пішого туризму. Його зовнішній вигляд – замаскований і допоможе Вам стати більш непомітним. Його оцінили фотографи та інші, які повинні зливатися з навколишнім середовищем під час фотографування дикої природи.

Особливості:
  • Заповнений чотирьохканальними порожнистими волокнами
  • Камуфляжне забарвлення
  • Компресійний мішок
  • Блискавка є як правостороння, так і лівостороння
  • Можливість з’єднання двох спальних мішків однієї серії HUSKY
  • Анатомічна блискавка
  • Комір
  • Велика «Husky кишеня» в капюшоні
  • Зовнішня кишеня для дрібних предметів


Температура, °C min, comfort, max -17° -10° -3°
Вага спальника, кг 1.550
Упаковка, см 40 х 25
Розмір, см 85 х 220
Наповнювач Hollowfibre, 4-х канальний
Наповнювач, г 2 x 205 г/м2
Внутрішній матеріал Soft Nylon
Зовнішній матеріал 185Т Polyester
Фурнітура -
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Husky Army -17


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати